RU
Головна
COVID-19
09:35, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

У Чернівецькій області вже вакцинували від коронавірусу п'ятьох дітей. Отримали щеплення діти у віці від 13 до 16 років. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Чернівецької обласної державної адміністрації . Двоє з них вакцинувалися у Чернівцях, двоє - у Глибокій та одна дитина - в Герці. Серед причин, чому батьки вирішили зробити процедуру: виїзд дитини за кордон на навчання, наявність хронічних захворювань, які можуть ускладнити перебіг коронавірусу. Зазначимо, для отримання щеплення батьки дітей 12-15 років або самі діти у віці 16-17 років повинні звернутися до педіатра або сімейного лікаря. Нагадаємо, в Україні дозволили вакцинувати дітей.Крім того, в ОАЕ будуть вакцинувати від коронавірусу дітей від трьох років. Також Інформатор писав, чи потрібно робити тест на антитіла після вакцинації від коронавірусу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

В Україні вперше вакцинували від коронавірусу дітей

Читать на русском
В Україні вперше вакцинували від коронавірусу дітей

МОЗ дозволив імунізувати дітей від 12 років вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech

У Чернівецькій області вже вакцинували від коронавірусу п'ятьох дітей. Отримали щеплення діти у віці від 13 до 16 років.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Чернівецької обласної державної адміністрації .

Двоє з них вакцинувалися у Чернівцях, двоє - у Глибокій та одна дитина - в Герці. Серед причин, чому батьки вирішили зробити процедуру:

  • виїзд дитини за кордон на навчання,
  • наявність хронічних захворювань, які можуть ускладнити перебіг коронавірусу.

Зазначимо, для отримання щеплення батьки дітей 12-15 років або самі діти у віці 16-17 років повинні звернутися до педіатра або сімейного лікаря.

Нагадаємо, в Україні дозволили вакцинувати дітей.Крім того, в ОАЕ будуть вакцинувати від коронавірусу дітей від трьох років.

Також Інформатор писав, чи потрібно робити тест на антитіла після вакцинації від коронавірусу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.