Головна
Бізнес
Авто
10:53, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні відновили роботу електронного кабінету водія. Незабаром для користувачів сервісу підключать інші послуги. Про це повідомляє Інформаторз посиланням наМіністерство внутрішніх справ України. Зокрема в електронному кабінеті знову доступна послуга страхування: власники транспортних засобів можуть обрати страхову компанію і придбати страховий поліс. Також можна перевірити транспортні засоби за VIN-кодом та персональними даними власника. Крім того, можна замовити витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів і перевірити історію транспортного засобу. "Можливості кабінету водія постійно розширюються, та незабаром підключать інші послуги для користувачів сервісу: замовлення індивідуального номерного знаку, перевірка штрафів, керуванням належним користувачем", зауважили в МВС. Нагадаємо,українським біженцям дозволили користуватися національним водійським посвідченням у ЄС. Крім того,дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області. Такожписав, чимвідрізняється українське посвідчення водіявід міжнародного. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: з відкритих джерел

В Україні відновили роботу електронного кабінету водія: які послуги доступні

Читать на русском
В Україні відновили роботу електронного кабінету водія: які послуги доступні

Можливості електронного кабінету водія постійно розширюються

В Україні відновили роботу електронного кабінету водія. Незабаром для користувачів сервісу підключать інші послуги. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України

Зокрема в електронному кабінеті знову доступна послуга страхування: власники транспортних засобів можуть обрати страхову компанію і придбати страховий поліс.

Також можна перевірити транспортні засоби за VIN-кодом та персональними даними власника. Крім того, можна замовити витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів і перевірити історію транспортного засобу.

"Можливості кабінету водія постійно розширюються, та незабаром підключать інші послуги для користувачів сервісу: замовлення індивідуального номерного знаку, перевірка штрафів, керуванням належним користувачем", – зауважили в МВС.

Нагадаємо, українським біженцям дозволили користуватися національним водійським посвідченням у ЄС. Крім того, українцям дозволили ввозити авто на усіх пунктах пропуску Львівської області.

Також Інформатор писав, чим відрізняється українське посвідчення водія від міжнародного.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.