Головна
Україна
Події
10:44, 1 Вересня
Информатор UA

Интро

В Україні з 1 вересня стартувало добровільне декларування доходів. Українці мають право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що належать їм, і з яких не були сплачені податки і збори. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів .  У добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів. "Добровільне декларування - це спосіб цивілізовано вивести на світло гроші і активи. Це створює стимули для виведення з тіні доходів, прихованих від оподаткування, і залучення їх в економіку України", - повідомили у відомстві.  Кампанія щодо добровільного одноразового декларування активів триватиме до 1 вересня 2022 року. Декларування активів здійснюється за бажанням людини, що має право на таке декларування. Нагадаємо, раніше в Мінфіні заявили, що незадекларовані доходи українців не будуть розміщувати в банках.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .   

В Україні сьогодні стартувало добровільне декларування доходів

Читать на русском

Ця кампанія триватиме рік

Читать на русском
В Україні сьогодні стартувало добровільне декларування доходів

Ця кампанія триватиме рік

В Україні з 1 вересня стартувало добровільне декларування доходів. Українці мають право подати одноразову добровільну декларацію із зазначенням активів, що належать їм, і з яких не були сплачені податки і збори.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів

У добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.

"Добровільне декларування - це спосіб цивілізовано вивести на світло гроші і активи. Це створює стимули для виведення з тіні доходів, прихованих від оподаткування, і залучення їх в економіку України", - повідомили у відомстві. 

Кампанія щодо добровільного одноразового декларування активів триватиме до 1 вересня 2022 року.

Декларування активів здійснюється за бажанням людини, що має право на таке декларування.

Нагадаємо, раніше в Мінфіні заявили, що незадекларовані доходи українців не будуть розміщувати в банках. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.