Україна завоювала «бронзу» в естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Чемпіонат світу проходить в Словенії.

Збірна України стала третьою в жіночій естафеті. Українки деякий час лідирували, але поступилися на фініші.

Про події чемпіонату світу з біатлону повідомляє Інформатор .

У суботу, 20 лютого, в словенській Поклюці на чемпіонаті світу з біатлону відбулася жіноча естафетна гонка. Україну представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дар'я Блашко і Олена Підгрушна.

Протягом всієї гонки збірна України трималася серед лідерів. Першу половину дистанції українки завершили на третьому місці, з відставанням від лідера у 25 секунд. Дарина Блашко без промахів пройшла свій другий вогневий рубіж і зі стрільбища вийшла лідером гонки. Однак програла ходом по дистанції, передавши естафету Підгрушної на четвертому місці.

Олена Підгрушна відіграла відставання і після першої стрільби знову вивела збірну України в лідери. Зі своєї другою стрільби українка вийшла третьою. На останньому колі Підгрушна по ходу дистанції спершу обігнала представницю Німеччини Пройсс, але на останніх метрах дистанції програла німкені боротьбу за друге місце. А виграли гонку біатлоністки збірної Норвегії, випередивши Німеччину на 9 секунд.

Трійка призерів в естафеті:

• Норвегія
  • Німеччина (+8,8)
  • Україна (+9,2).

Раніше Інформатор повідомляв про матчі «Динамо» і «Шахтаря» у 1/16 фіналу Ліги Європи, про підсумки протистоянь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зіграних 16 і 17 лютого і про поєдинки Української хокейної ліги .