"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Україна, Грузія і Молдова також визначили свої пріоритети в рамках Східного партнерства
Міністри закордонних справ України, Грузії і Молдови направили до Євросоюзу листа, в якому висловили спільне стратегічне бачення подальшого розвитку Східного партнерства. Міністри закордонних справ трьох країн впевнені, що Східне партнерство має належним чином враховувати європейські прагнення України, Грузії і Молдови.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу МЗС України .
"Відкриття нових горизонтів співпраці для найбільш зацікавлених і відданих європейському вектору розвитку держав-партнерів буде сприяти їх більш тісному політичному, економічному та секторальному зближенню з ЄС. Адаптація Східного партнерства до нових реалій і потреб його держав-учасників необхідна для зміцнення трансформаційного потенціалу цієї ініціативи і стабільності в регіоні ", - відзначили міністри у спільному листі.
Україна, Грузія і Молдова також визначили свої пріоритети в рамках Східного партнерства, що включають інтеграцію у внутрішній ринок ЄС, зближення з ЄС в сферах транспорту, енергетики, цифрового ринку, зеленої економіки і охорони здоров'я.
Листа відправили Високому представнику ЄС, віце-президенту Єврокомісії Жозепа Боррель, комісару ЄС з питань сусідства та розширення Оліверу Варга, а також міністрам закордонних справ держав-членів ЄС.
Східне партнерство - проект Європейського союзу, що має основною заявленою метою розвиток інтеграційних зв'язків Євросоюзу з шістьма країнами колишнього СРСР: Азербайджаном, Вірменією, Білоруссю, Грузією, Молдовою і Україною.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кулеба і Боррель провели телефонну розмову і скоординували позиції напередодні візиту глави європейської дипломатії до Росії .
Також Інформатор писав, що президент України Володимир Зеленський запросив главу Єврокомісії Урсулу фон дер Ляйен до участі в «Римському Саміті-2021».Він запланований на 23 серпня в Києві.