Український плавець Максим Крипак завоював п'яте золото на Паралімпіаді в Токіо

У Максима Крипака всього 5 золотих, 1 срібна та 1 бронзова медалі в Токіо

У п'ятницю, 3 вересня, на Паралімпіаді в Токіо український спортсмен Максим Крипак завоював чергову золоту медаль.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-акаунт Паралімпіади.

У дисципліні 200 метрів комплексом у категорії SM10 український плавець Максим Крипак почав заплив нарівні з італійцем Стефано Раймонді. Однак практично відразу в батерфляї Максим почав вириватися вперед, і збільшив свою перевагу у відрізку дистанції на спині. Брас не є коронним стилем для українця, проте Раймонд не зміг його наздогнати, а на останньому відрізку вільним стилем Крипак впевнено вирвався вперед і фінішував із результатом 2:05:68. Українець випередив друге місце на цілих 2 секунди і встановив Паралімпійський рекорд. При цьому Максим не зміг побити світовий рекорд, який встановив українець Денис Дубров на змаганнях у Дубліні.

Украинский пловец Максим Крыпак завоевал пятое золото на Паралимпиаде в Токио

Таким чином в України на Паралімпійських іграх вже 90 медалей: 22 золотих, 43 срібних і 25 бронзових.

Раніше ми повідомляли, що українець Сергій Ємельянов завоював золото на Паралімпіаді в Токіо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.