RU
Головна
Україна
Події
10:54, 7 Травня
Информатор UA

Интро

Українські військові візьмуть участь в окремих заходах у багатонаціональних навчаннях Defender Europe-21, які почалися в Естонії. До навчань у поточному році залучено понад 30 тис. Військовослужбовців. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, передає Інформатор. В рамках Dynamic Front, ми використовуємо бойову потужність 1 800 учасників від 16 країн НАТО з усієї Європи, одна з яких включає участь України в цьому тренуванні. Усі учасники зосередять увагу на здатності працювати як єдина бойова артилерійська сила, повідомив командувач 41 бригади польової артилерії армії США полковник Даніель Міллер. Навчання Defender Europe-21 має на меті підвищити готовність і сумісність між силами США, союзників по НАТО і країн-партнерів. Зазначимо, Defender Europe найбільша серія навчань армії США в Європі за останні 25 років. Маневри охоплюють 16 країн. В Естонії захист країни в умовах кризи буде відпрацьовуватися в рамках навчань Swift Response (Швидка відповідь). Нагадаємо, українські військові вчилися відбивати атаку супротивника на адмінкордоні з Кримом. Крім того, в Україні вперше розробили доктрину для військово-морських сил. Також Інформатор писав, що в цьому році закуплять турецькі безпілотники Bayraktar для потреб ВМС України.

Українські військові візьмуть участь у масштабних навчаннях «Defender Europe-21»

Читать на русском
Українські військові візьмуть участь у масштабних навчаннях «Defender Europe-21»

Навчання «Defender Europe» почалися в середу ввечері на Центральному полігоні Сил оборони Естонії

Українські військові візьмуть участь в окремих заходах у багатонаціональних навчаннях «Defender Europe-21», які почалися в Естонії. До навчань у поточному році залучено понад 30 тис. Військовослужбовців.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, передає Інформатор.

«В рамках Dynamic Front, ми використовуємо бойову потужність 1 800 учасників від 16 країн НАТО з усієї Європи, одна з яких включає участь України в цьому тренуванні. Усі учасники зосередять увагу на здатності працювати як єдина бойова артилерійська сила», — повідомив командувач 41 бригади польової артилерії армії США полковник Даніель Міллер.

Навчання «Defender Europe-21» має на меті підвищити готовність і сумісність між силами США, союзників по НАТО і країн-партнерів.

Зазначимо, «Defender Europe» — найбільша серія навчань армії США в Європі за останні 25 років. Маневри охоплюють 16 країн. В Естонії захист країни в умовах кризи буде відпрацьовуватися в рамках навчань «Swift Response» (Швидка відповідь).

Нагадаємо, українські військові вчилися відбивати атаку супротивника на адмінкордоні з Кримом. Крім того, в Україні вперше розробили доктрину для військово-морських сил.

Також Інформатор писав, що в цьому році закуплять турецькі безпілотники Bayraktar для потреб ВМС України.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.