Українська біатлоністка Петренко здобула срібло на етапі кубку в Норвегії

Вона обійшла росіянку, але поступилася італійці

Українська біатлоністка Ірина Петренко здобула срібло на етапі Кубку IBU у Шушені (Норвегія). Вона поступилася 0,8 секунди італійці Лінді Цінгерлі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Національний олімпійський комітет .

"Вітаємо українську біатлоністку Ірину Петренко зі срібною нагородою у суперспринті на Кубку IBU у Шушені", - йдеться у повідомленні.

Ще дві українки Ганна Кривоніс та Анастасія Расказова фінішували на 14-му та 28-му місцях.

Результати перегонів:

1. Лінда Цінгерле (0+0+2+0) 23:23,
  2. Ірина Петренко (0+0+1+0) +0,8
  3. Анастасія Шевченка (0+0+1+1) +1,4

Нагадаємо, українські фігуристи увійшли до лідерів на турнірах в Угорщині та Мінську. Крім того, український футболіст Ярмоленко увійшов до сотні найкращих бомбардирів в історії збірних.

Також Інформатор писав, що українські спортсмени здобули 48 медалей на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики у Фінляндії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут