Головна
Шоу-біз
Музика
13:06, 2 Вересня
Информатор UA

Интро

Міністерство охорони здоров'я України офіційно відкрило реєстр медичних ліцензій. Тепер українці зможуть перевіряти, чи має медустанова право надавати послуги, і обирати легальні клініки.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт МОЗ і платформу Opendatabot .  При цьому медики зможуть користуватися інформацією з реєстру, щоб "моніторити свої ліцензії, перевіряти контрагентів i аналізувати колег в регіоні і країні в цілому". "Відкриття реєстру медичних ліцензій - це великий крок, який дозволить нам зробити медичні послуги прозорими і безпечними. Однак вже зараз ми бачимо низку кроків, які змогли б зробити реєстр більш корисним. До реєстру ліцензій слід додати код компаній, адреси послуг види послуг, на які видано ліцензію. Наразі цих даних в реєстрі немає", - сказав керівник Opendatabot Олексій Іванкін.  Також Інформатор писав, що в Україні у 22 лікарнях почали робити безкоштовні операції з трансплантації .  Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .   

Українці зможуть перевірити лікарні на наявність ліцензії - Opendatabot

Читать на русском

Інформація у форматі відкритих даних доступна на порталі МОЗ

Читать на русском
Українці зможуть перевірити лікарні на наявність ліцензії - Opendatabot

Інформація у форматі відкритих даних доступна на порталі МОЗ

Міністерство охорони здоров'я України офіційно відкрило реєстр медичних ліцензій. Тепер українці зможуть перевіряти, чи має медустанова право надавати послуги, і обирати легальні клініки. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт МОЗ і платформу Opendatabot

При цьому медики зможуть користуватися інформацією з реєстру, щоб "моніторити свої ліцензії, перевіряти контрагентів i аналізувати колег в регіоні і країні в цілому".

"Відкриття реєстру медичних ліцензій - це великий крок, який дозволить нам зробити медичні послуги прозорими і безпечними. Однак вже зараз ми бачимо низку кроків, які змогли б зробити реєстр більш корисним. До реєстру ліцензій слід додати код компаній, адреси послуг види послуг, на які видано ліцензію. Наразі цих даних в реєстрі немає", - сказав керівник Opendatabot Олексій Іванкін. 

Також Інформатор писав, що в Україні у 22 лікарнях почали робити безкоштовні операції з трансплантації

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.