Головна
Бізнес
Економіка
15:46, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

Інформатор отримав доступ до інформації, яку хакери викачали з російських серверів. Там може бути багато цікавого, але через величезний обсяг даних опрацювати цей масив непросто. Тож, закликаємо всіх, кому цікаві такі дослідження, приєднуватись до пошуку важливого та корисного Україні. Про те, звідки взялись ці бази даних, кому вони можуть бути цікаві та чому Інформатор викладає їх у вільний доступ, читайте тут. Кожні декілька днів ми будем викладати на новий хостинг чергові декілька баз та надавати для них деякий опис або цікаві знахідки з середини. Усі бажаючи - вантажте та долучайтесь до аналізу. Якщо якась база стане недоступною для вантаження, просимо писати у коменти http://t.me/InformatorLeaks - до того ж ви можете підписатись на цей канал та мати там всі апдейти одразу. Слава українським хакерам! Транснефть - російська нафтопровідна компанія, контрольована державою. Ця найбільша у світі нафтопровідна компания володіє 68 тисяч кілометрів магістральних трубопроводів, понад 500 станціями, що перекачують, більше 24 млн кубометрів резервуарних ємностей. Компанія транспортує 83% нафти, що видобувається в росії, і 30% вироблених у росії нафтопродуктів. База містить архіви zip з листами співробітників. Там можна знайти адреси як працівників ФІД, так і їх співрозмовників, дати, внутрішній текст листів та прикріплені до них файли. МашОйл ТОВ "МашОйл" - офіційний представник Групи ФІД (fidgroup.by) в російській федерації. Ця група об'єднує білоруські та російські підприємства, що проектують, випускають та постачають обладнання для підвищення ефективності видобутку вуглеводневої сировини та твердих корисних копалин. Група виробляє обладнання для гідравлічного розриву пласта; колтюбінгових технологій; цементування свердловин; спрямованого шахтного та поверхневого буріння. База містить архіви zip з листами співробітників. Там можна знайти адреси як працівників ФІД, так і їх співрозмовників, дати, внутрішній текст листів та прикріплені до них файли. Неоком Геосервис Підприємство, пов з видобутком нафти. База містить архіви zip з листами співробітників. Там можна знайти адреси як працівників ФІД, так і їх співрозмовників, дати, внутрішній текст листів та прикріплені до них файли.

Українці можуть читати листування співробітників "Роснафти" та інших російських нафтових компаній

Читать на русском
Українці можуть читати листування співробітників "Роснафти" та інших російських нафтових компаній

Розповідаємо, звідки взялись ці бази даних, кому вони можуть бути цікаві

Інформатор отримав доступ до інформації, яку хакери викачали з російських серверів. Там може бути багато цікавого, але через величезний обсяг даних опрацювати цей масив непросто. Тож, закликаємо всіх, кому цікаві такі дослідження, приєднуватись до пошуку важливого та корисного Україні.

Про те, звідки взялись ці бази даних, кому вони можуть бути цікаві та чому Інформатор викладає їх у вільний доступ, читайте тут.  

Кожні декілька днів ми будем викладати на новий хостинг чергові декілька баз та надавати для них деякий опис або цікаві знахідки з середини. 

Усі бажаючи - вантажте та долучайтесь до аналізу. 

Якщо якась база стане недоступною для вантаження, просимо писати у коменти http://t.me/InformatorLeaks - до того ж ви можете підписатись на цей канал та мати там всі апдейти одразу.

Слава українським хакерам!

Транснефть

“Транснефть” - російська нафтопровідна компанія, контрольована державою. Ця найбільша у світі нафтопровідна компания володіє 68 тисяч кілометрів магістральних трубопроводів, понад 500 станціями, що перекачують, більше 24 млн кубометрів резервуарних ємностей. Компанія транспортує 83% нафти, що видобувається в росії, і 30% вироблених у росії нафтопродуктів. 

База містить архіви zip  з листами  співробітників. Там можна знайти адреси як працівників ФІД, так і їх співрозмовників, дати, внутрішній текст листів та прикріплені до них файли. 

МашОйл

ТОВ "МашОйл" - офіційний представник Групи ФІД  (fidgroup.by) в російській федерації. Ця група об'єднує білоруські та російські підприємства, що проектують, випускають та постачають обладнання для підвищення ефективності видобутку вуглеводневої сировини та твердих корисних копалин. Група виробляє обладнання для гідравлічного розриву пласта; колтюбінгових технологій; цементування свердловин; спрямованого шахтного та поверхневого буріння.

База містить архіви zip  з листами  співробітників. Там можна знайти адреси як працівників ФІД, так і їх співрозмовників, дати, внутрішній текст листів та прикріплені до них файли. 

Неоком Геосервис

Підприємство,  пов’язане  з видобутком  нафти. База містить архіви zip  з листами  співробітників. Там можна знайти адреси як працівників ФІД, так і їх співрозмовників, дати, внутрішній текст листів та прикріплені до них файли. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.