У заключному матчі на перших зборах «Шахтар» обіграв «Сілекс»

Український клуб перемогою завершив тренувальний збір у Туреччині.

Програвши перший тайм, «Шахтар» зумів переломити хід матчу. Стандарти і дальній удар Степаненко принесли перемогу чемпіону України.

Про хід контрольних матчів і передсезонної підготовки українських клубів повідомляє Інформатор .

Чемпіон України донецький «Шахтар» проводить тренувальний збір у турецькому Белеку. 25 січня мав відбутися матч «Шахтар» - «Марібор» (Словенія), однак через спалах коронавірусу в складі словенського клубу поєдинок скасували. У вівторок, 26 січня, «гірники» провели третій контрольний поєдинок. Суперником чемпіона України став клуб з Північної Македонії «Сілекс».

На матч команди вийшли в таких складах:

«Шахтар»:П’ятов, Болбат, Віта, Хочолава, Матвієнко, Майкон, Марлос, Маркос, Мудрик, Соломон, Мораес;

Запасні: Шевченко, Гриценко, Трубін, Додо, Кривцов, Бондар, Корнієнко, Сіпріано, Степаненко, Судаков, Патрік, Тете, Фернандо, Дентіньо.

«Сілекс»: Божіновскі, Тимовська, Драшкович, Благоєвич, Карческі, Манасіевскі, Серафимовські, Івановськи, Мустафа, Тантуровскі, Джорджевіч;

Запасні: Трайковскі, Каракамішев, Додевскі, Дуранскі, Нешовскі, Георгієв.

У перші хвилини матчу «Шахтар» володів перевагою, а ось перший удар по воротах завдали гравці «Сілекс». Подача кутового завершилася ударом повз ворота, та й П'ятов ситуацію контролював. «Шахтар» продовжував плести мереживо атак на половині поля суперника. Однак перший удар по воротах «Сілексу» «гірники» завдали лише на 15-й хвилині - Майкон запустив м'яч значно вище. Через три хвилини Маркос Антоніо з гострого кута пробив у зовнішню сторону сітки поруч з правою штангою. Куди небезпечніше виглядав удар Соломона - м'яч пройшов в сантиметрах від дальньої штанги.

«Шахтар» помітно активізувався, і моменти біля воріт «Сілексу» стали виникати все частіше. Швидка атака «гірників» завершилася виходом Соломона практично один на один. Але Соломон забарився з ударом, і зреагувала захисник встиг заблокувати постріл гравця «Шахтаря». На 37-й хвилині Соломон зробив закид у штрафну. До м'яча ніхто з гравців не дотягнувся, і ігровий снаряд, продовживши свій політ, потрапив в штангу. А ось одна їх рідкісних атак «Сілексу» завершилася кутовим біля воріт П’ятова, розіграш якого призвів до голу. Тантуровскі залишився один на дальній штанзі і без проблем переправив м'яч у відкритий кут. На останній хвилині першого тайму Болбат з правого флангу подав у штрафну, а Мораес головою пробив в штангу.

На другий тайм у складі «Шахтаря» вийшли:

«Шахтар» (другий тайм):Трубін, Додо, Бондар, Кривцов, Корнієнко, Патрік, Степаненко, Судаков, Фернандо, Тете, Дентіньо.

На 50-й хвилині Фернандо з вигідної позиції з лінії штрафного пробив поруч зі штангою. «Сілекс» відповів ударом Джорджевича, з яким не без зусиль впорався Трубін. На 54-й хвилині «Шахтар» заробив штрафний в метрах двадцяти по центру воріт. Алан Патрік пробив у стінку, проте м'яч рикошетом від гравця «Сілекс» все ж таки влетів у сітку. Ще один штрафний у виконанні «Шахтаря» також завершився взяттям воріт. На 65-й хвилині Корнієнко потужним ударом відправив м'яч під поперечину поруч з правою дев'яткою. На 68-й хвилині Степаненко вистрілив метрів з 25-ти, і м'яч від поперечини опустився за лінією воріт «Сілексу».

Відразу два моменти виникли біля воріт «Сілексу» на 81-й хвилині. Спершу постріл Степаненка прийняла на себе поперечина, а потім голкіпер відбив удар Фернандо практично в упор. На 88-й хвилині Тете справа вийшов до воріт «сілекс», однак переграти воротаря не зумів. На першій компенсованій хвилині Алан Патрік подав кутовий під удар Додо, який з півкола штрафного пробив по воротах. Голкіпер «Сілекса» до м'яча дотягнувся, але завадити йому потрапити в сітку так і не зміг. «Шахтар» великою перемогою завершив перший навчально-тренувальний збір.

• «Шахтар» (Україна) - «Сілекс» (Північна Македонія) 4: 1 (Патрік, 55, Корнієнко, 65, Степаненко, 68, Додо, 90 + 1 - Тантуровскі, 42).

«Шахтар» на кілька днів повернеться до України, а потім відправиться на другий навчально-тренувальний збір, в ході якого також проведе кілька контрольних матчів. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків лідерів УПЛ і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря»,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .