Події

У ВООЗ попередили про загрозу третьої хвилі COVID-19 у Європі на початку 2021 року

Читати російською
У ВООЗ заявили, що європейські країни не зуміли запобігти другій хвилі коронавірусу

Спеціальний посланник Всесвітньої організації охорони здоров'я Девід Набарро попередив про небезпеку третьої хвилі коронавірусу у Європі на початку 2021 року. За його словами, європейські країни не зуміли запобігти другій хвилі коронавірусу, після того, як їм вдалося взяти під контроль першу.

Як передає Інформатор,про це він заявив у інтерв'ю виданням швейцарської медіакомпанії CH Media.

"Європейська реакція була неповною. Вони втратили можливість побудувати необхідну інфраструктуру у літні місяці, після того як взяли під контроль першу хвилю. А тепер у них друга хвиля. Якщо вони не побудують необхідну інфраструктуру зараз, у них буде третя хвиля на початку наступного року", - сказав Набарро.

Він додав, що перед багатьма західноєвропейськими країнами стоїть завдання "знову взяти вірус під контроль", не вдаючись при цьому до такої грубої міри, як локдауну - режиму суворої ізоляції, за якого, як констатував Набарро, доводиться слачувати "високу ціну".

Нагадаємо, раніше в ООН заявили, що через коронавірус до кінця року приблизно у семи мільйонів дітей до п'яти років будуть діагностовані ознаки виснаження або гострого недоїдання.

Також Інформатор писав, як пандемія вплинула на становище жінок в Україні.