Події

У Великобританії затримали судно з нелегальними емігрантами, заарештували двох українців

Читати російською
Українців підозрюють у сприянні нелегальній міграції

На судні перебувало 69 нелегалів з країн південно-східної Європи. Поліція Великобританії заарештувала трьох членів екіпажу, двоє з яких - громадяни України.

Про це повідомляє Департамент Національної поліції з протидії злочинності, пов'язаної з торгівлею людьми, та незаконній міграції, передає Інформатор .

"Біля узбережжя Східної Англії прикордонні сили за координації з Національним агентством боротьби зі злочинністю (National Crime Agency - NCA) Великобританії затримали судно. На якому знаходилося 69 нелегальних мігрантів з Південно-Східної Європи. Троє членів екіпажу, в тому числі двоє громадян України, заарештовані за підозрою у сприянні нелегальній міграції", - йдеться у повідомленні.

За даними МЗС України, в грецьких та італійських в'язницях відбувають покарання більше 200 українців.

"Затриманих умовно можемо розділити на дві групи: ошукані вербувальниками, жертви торгівлі людьми та спільники контрабандистів, які свідомо йшли на скоєння злочину. Тому нами вже ініційовано створення спільної оперативної групи під егідою Європолу (учасники - Україна, Греція, Італія, Грузія, Туреччина, Словаччина ), і йде підготовка до створення міжнародної багатосторонньої слідчої групи", - заявив начальник департаменту Сергій Пантелєєв.

Нагадаємо, до України повернулися 6 моряків, яких більше місяця тримали в полоні пірати.