У слідчому ізоляторі Одеси з'явилися платні камери

Читать на русском
Експериментальний проект також запустили в Миколаєві

У травні в Україні запустили експериментальний проект - платні камери в ізоляторах тимчасового тримання. Першими такі камери з'явилися в Лук'янівському СІЗО Києва, потім проект стартував і в інших містах. З 1 серпня перебувати в СІЗО з комфортом можна і в Одесі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост міністра юстиції Дениса Малюськи в Facebook.

"Справа в тому, що весь Київ відпочиває в Одесі, а платних камер там не було. Столичні жителі могли відчувати дискомфорт. Ну а ми клієнтоорієнтовані. Де клієнти - там і ми. Тому відсьогодні тут починають працювати дві платних камери, одна для двох, інша для трьох осіб", - написав він.

Ціни значно нижче, ніж в столиці, але вище, ніж в Дніпрі. Доба в платній камері Одеси обійдуться в 985 гривень, тиждень - 3502, а місяць - 4093 гривні.

Умови - цілком пристойні. Орендувати квартиру в Одесі з таким же інтер'єром напевно буде значно дорожче.

камера.jpg

камера2.jpg

камера6.jpg

Віднині проект стартував також в Миколаєві. Там доба в камері вартує 452 гривні, а місяць - 3666 гривень.

Нагадаємо, у проекту відразу кілька цілей. По-перше, гроші отримані від платних камер підуть на те, щоб поліпшити умови в безкоштовних. Справа в тому, що Європейський суд з прав людини визнав умови утримання в українських слідчих ізоляторах не відповідають нормам. Через це держава змушена виплачувати великі компенсації. Тому поліпшення умов в СІЗО просто необхідно.