Головна
Україна
Події
10:38, 12 Жовтня
Информатор UA

Интро

У школі № 6 в Ужгороді дітям видали млинці на сніданок в канцелярських файлах для паперу. Такий пластик виділяє шкідливі речовини при нагріванні, а в разі контакту з гарячою їжею - можуть завдати шкоди організму. Спочатку відео такого "живильного" сніданку опублікували в місцевій групі в Facebook, після чого на ситуацію звернув увагу нардеп Микола Тищенко, - повідомляє Інформатор. Він направив депутатський запит начальнику ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області, до Національної поліції, Департаменту освіти Закарпатської ОДА та МОН України. Вимагав, щоби "за цю безпрецедентну халатність" винні були покарані. У кінцевому підсумку в поліції почали досудове розслідування і відкрили кримінальну справу за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість). У навчальному закладі проведуть перевірку. Окремо Тищенко додав, що хоче сам приїхати в цю школу й подивитися, у яких умовах навчаються й харчуються діти. Раніше ми повідомляли про масове отруєння в Хмельницькій області. За допомогою до лікарів звернулися 92 людини, серед них 91 - це діти, й один дорослий. Також розповідали, що в ресторанах MAFIA і «Якіторія» в Харкові отруїлися 90 осіб. З другої половини дня 17 червня обидва заклади не працюють. Коментар представників «Якіторія» щодо ситуації — тут, коментарі представників MAFIA — тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

У школі Ужгорода школярам видали сніданок в канцелярських файлах: поліція відкрила кримінальну справу

Читать на русском

Такий "живильний" сніданок видали учням школи № 6

Читать на русском
У школі Ужгорода школярам видали сніданок в канцелярських файлах: поліція відкрила кримінальну справу

Такий "живильний" сніданок видали учням школи № 6

У школі № 6 в Ужгороді дітям видали млинці на сніданок в канцелярських файлах для паперу. Такий пластик виділяє шкідливі речовини при нагріванні, а в разі контакту з гарячою їжею - можуть завдати шкоди організму.

Спочатку відео такого "живильного" сніданку опублікували в місцевій групі в Facebook, після чого на ситуацію звернув увагу нардеп Микола Тищенко, - повідомляє Інформатор. Він направив депутатський запит начальнику ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області, до Національної поліції, Департаменту освіти Закарпатської ОДА та МОН України. Вимагав, щоби "за цю безпрецедентну халатність" винні були покарані.

У кінцевому підсумку в поліції почали досудове розслідування і відкрили кримінальну справу за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість). У навчальному закладі проведуть перевірку. Окремо Тищенко додав, що хоче сам приїхати в цю школу й подивитися, у яких умовах навчаються й харчуються діти.

Раніше ми повідомляли про масове отруєння в Хмельницькій області. За допомогою до лікарів звернулися 92 людини, серед них 91 - це діти, й один дорослий.

Також розповідали, що в ресторанах MAFIA і «Якіторія» в Харкові отруїлися 90 осіб. З другої половини дня 17 червня обидва заклади не працюють. Коментар представників «Якіторія» щодо ситуації — тут, коментарі представників MAFIA — тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.