RU
Головна
Світ
15:12, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

У прикордонній зоні Білорусі загинув вже п'ятий мігрант, громадянин Іраку. Чоловік помер після переходу до Польщі з Білорусі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters . Польща, Литва та ЄС звинуватили Білорусь у заохоченні мігрантів, здебільшого з Іраку та Афганістану, до перетинання кордону як форми тиску на блок. Зокрема, через санкції, які Брюссель наклав на Мінськ через порушення прав людини. Минулої ночі група мігрантів з Іраку була затримана у 500 метрах від кордону з Білоруссю. Один з чоловіків, незважаючи на спроби його реанімування патрулем та бригадою швидкої допомоги, помер (імовірно, від серцевого нападу), - повідомили у Прикордонній службі Польщі. До слова, це п'ята подібна смерть у прикордонній зоні за останній тиждень на тлі різкого зростання нелегальної міграції через східний кордон Європейського Союзу. Польська прикордонна служба повідомила про понад 3 500 спроб незаконного перетину кордону з Білоруссю у серпні. Станом на п'ятницю з початку вересня було зафіксовано понад 5 тисяч спроб. Нагадаємо, у Литві під час будівництва стіни на кордоні з Білоруссю загинув пожежний. Крім того, Польща побудує стіну на кордоні з Білоруссю . Також Інформатор писав, що в Україні знайшли схованку з боєприпасами та вибухівкою на кордоні з Білоруссю. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У прикордонній зоні Білорусі загинув вже п'ятий мігрант

Читать на русском
У прикордонній зоні Білорусі загинув вже п'ятий мігрант

Польща, Литва та ЄС звинуватили Білорусь у заохоченні мігрантів до перетину кордону

У прикордонній зоні Білорусі загинув вже п'ятий мігрант, громадянин Іраку. Чоловік помер після переходу до Польщі з Білорусі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters .

Польща, Литва та ЄС звинуватили Білорусь у заохоченні мігрантів, здебільшого з Іраку та Афганістану, до перетинання кордону як форми тиску на блок. Зокрема, через санкції, які Брюссель наклав на Мінськ через порушення прав людини.

«Минулої ночі група мігрантів з Іраку була затримана у 500 метрах від кордону з Білоруссю. Один з чоловіків, незважаючи на спроби його реанімування  патрулем та бригадою швидкої допомоги, помер (імовірно, від серцевого нападу)», - повідомили у Прикордонній службі Польщі.

До слова, це п'ята подібна смерть у прикордонній зоні за останній тиждень на тлі різкого зростання нелегальної міграції через східний кордон Європейського Союзу.

Польська прикордонна служба повідомила про понад 3 500 спроб незаконного перетину кордону з Білоруссю у серпні. Станом на п'ятницю з початку вересня було зафіксовано понад 5 тисяч спроб.

Нагадаємо, у Литві під час будівництва стіни на кордоні з Білоруссю загинув пожежний.

Крім того, Польща побудує стіну на кордоні з Білоруссю .

Також Інформатор писав, що в Україні знайшли схованку з боєприпасами та вибухівкою на кордоні з Білоруссю. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.