RU
Головна
Світ
12:27, 21 Червня
Информатор UA

Интро

У Німеччині заарештували російського вченого, його підозрюють у передаванні конфіденційної інформації з німецького коледжу до РФ в обмін на гроші. Про це повідомляє The Wall,передає Інформатор . Підозрюваного Ильнур Н. заарештували в п'ятницю. Його звинувачують в роботі на російську спецслужбу з жовтня 2020 року і до теперішнього часу. Як пише Reuters,чоловік працював асистентом на науково-технічному факультеті одного з вузів. З жовтня 2021 року по червень 2021 року підозрюваний мав кілька зустрічей зі співробітником російської зовнішньої секретної служби і не менше трьох разів передав інформацію в обмін на готівку. Нагадаємо, в Україні викрили 3 шпигунів, 15 ворожих агентів і 40 учасників незаконних збройних формувань. Крім того, в Україні сталася масштабна атака хакерів ФСБ РФ на держоргани. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Німеччині заарештували російського вченого за шпигунство на користь РФ

Читать на русском
У Німеччині заарештували російського вченого за шпигунство на користь РФ

Він перебуває під вартою

У Німеччині заарештували російського вченого, його підозрюють у передаванні конфіденційної інформації з німецького коледжу до РФ в обмін на гроші.

Про це повідомляє The Wall,передає Інформатор .

Підозрюваного Ильнур Н. заарештували в п'ятницю. Його звинувачують в роботі на російську спецслужбу з жовтня 2020 року і до теперішнього часу. Як пише Reuters,чоловік працював асистентом на науково-технічному факультеті одного з вузів. З жовтня 2021 року по червень 2021 року підозрюваний мав кілька зустрічей зі співробітником російської зовнішньої секретної служби і не менше трьох разів передав інформацію в обмін на готівку.

Нагадаємо, в Україні викрили 3 шпигунів, 15 ворожих агентів і 40 учасників незаконних збройних формувань. Крім того, в Україні сталася масштабна атака хакерів ФСБ РФ на держоргани.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.