RU
Головна
Україна
Події
16:56, 13 Червня
Информатор UA

Интро

У Миколаївській області, у місті Вознесенськ, на одному з атракціонів постраждало кілька осіб. Свідки інциденту самостійно звільняли тих, хто знаходився в кріслах атракціону, адже після того, що сталося оператор і касирка зникли. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на місцеве видання «Вознесенський вісник». «Через кілька секунд після запуску екстремальної розваги автоматика дала збій. Як повідомляють свідки, через необачність оператора обладнання. Спочатку почали відкриватися кріплення безпеки, а потім піднялася огорожа про якій почав бити «маятник» з людьми. У ході зіткнення постраждали кілька людей, одну людину забрала швидка, ще кілька з легкими тілесними дочекалися приїзду правоохоронців», — йдеться в повідомленні. Звільняли постраждалих свідки інциденту, адже після того, що сталося оператор і касирка зникли. Поліція вже з’ясовує всі обставини інциденту. Нагадаємо, у дитячому парку атракціонів у Вінниці в пожежі згоріли намети, ігрові автомати та іграшки. Також Інформатор писав, що в Краматорську на атракціоні «Стріла» стався нещасний випадок через помилку оператора. За словами очевидців, оператор забув прибрати сходинки, і відвідувачка вдарилася об металеві сходинки при падінні вниз на повній швидкості. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Миколаївській області на атракціоні постраждало кілька осіб

Читать на русском
У Миколаївській області на атракціоні постраждало кілька осіб

Поліція вже з’ясовує всі обставини інциденту

У Миколаївській області, у місті Вознесенськ, на одному з атракціонів постраждало кілька осіб. Свідки інциденту самостійно звільняли тих, хто знаходився в кріслах атракціону, адже після того, що сталося оператор і касирка зникли.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на місцеве видання «Вознесенський вісник».

«Через кілька секунд після запуску екстремальної розваги автоматика дала збій. Як повідомляють свідки, через необачність оператора обладнання. Спочатку почали відкриватися кріплення безпеки, а потім піднялася огорожа про якій почав бити «маятник» з людьми. У ході зіткнення постраждали кілька людей, одну людину забрала швидка, ще кілька з легкими тілесними дочекалися приїзду правоохоронців», — йдеться в повідомленні.

Звільняли постраждалих свідки інциденту, адже після того, що сталося оператор і касирка зникли.

Поліція вже з’ясовує всі обставини інциденту.

Нагадаємо, у дитячому парку атракціонів у Вінниці в пожежі згоріли намети, ігрові автомати та іграшки.

Також Інформатор писав, що в Краматорську на атракціоні «Стріла» стався нещасний випадок через помилку оператора. За словами очевидців, оператор забув прибрати сходинки, і відвідувачка вдарилася об металеві сходинки при падінні вниз на повній швидкості.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.