Головна
Життя
15:45, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

У Львові рятувальники продемонстрували, як безпечно облаштувати буржуйку в укритті. Піч встановили за 4 години. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради. Правила пожежної безпеки забороняють встановлення тимчасових металевих печей, але в умовах війни дозволили їх встановлювати при дотриманні всіх вимог. «Металеву піч можна встановлювати на відстані від 0,7 до 1 м від горючих матеріалів. Буржуйку можна змонтувати на цеглу, закритою металом. Важливо, що на стіні має бути встановлений сповіщувач чадного газу. Відтак у приміщенні має бути прихід свіжого повітря, а дим, який буде утворюватися, має виходити через трубу назовні. Також піч не повинна стояти на шляху евакуації, її краще розмістити у якомусь кутку. Водночас у кожному підвалі має бути розміщений план підвалу і схема евакуації», - розповів рятувальник Володимир Дубасюк про те, як правильно встановити буржуйку. Рятувальник розповідає, як правильно встановлювати буржуйку Також він наголосив: якщо піч буде горіти, то в цей час завжди має бути людина, яка буде за цим стежити. Буржуйка в укритті «Місто фактично на 100% готове до опалювального сезону за умови, що є стабільна ситуація – є газ, є електроенергія. Натомість з огляду на війну, маємо бути готові до різних ситуацій та напрацювати альтернативні варіанти обігріву. Якщо, наприклад, будуть уражені електричні підстанції, тоді іншого варіанту як обігрітися у пунктах обігріву, які облаштують в укриттях, не буде», - розповів мер Львова Андрій Садовий. Андрій Садовий Нагадаємо, Львів готується до найскладнішої зими. Що необхідно мати мешканцям. Також Інформатор писав, у яких регіонах очікується найскладніша ситуація з опалювальним сезоном. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Львові рятувальники показали, як безпечно встановити буржуйку в укриттях

Читать на русском

Піч не повинна стояти на шляху евакуації

Читать на русском
У Львові рятувальники показали, як безпечно встановити буржуйку в укриттях

Піч не повинна стояти на шляху евакуації

У Львові рятувальники продемонстрували, як безпечно облаштувати буржуйку в укритті. Піч встановили за 4 години.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради.

Правила пожежної безпеки забороняють встановлення тимчасових металевих печей, але в умовах війни дозволили їх встановлювати при дотриманні всіх вимог.

«Металеву піч можна встановлювати на відстані від 0,7 до 1 м від горючих матеріалів. Буржуйку можна змонтувати на цеглу, закритою металом. Важливо, що на стіні має бути встановлений сповіщувач чадного газу. Відтак у приміщенні має бути прихід свіжого повітря, а дим, який буде утворюватися, має виходити через трубу назовні. Також піч не повинна стояти на шляху евакуації, її краще розмістити у якомусь кутку. Водночас у кожному підвалі має бути розміщений план підвалу і схема евакуації», - розповів рятувальник Володимир Дубасюк про те, як правильно встановити буржуйку.

Рятувальник розповідає, як правильно встановлювати буржуйку

Також він наголосив: якщо піч буде горіти, то в цей час завжди має бути людина, яка буде за цим стежити.

Буржуйка в укритті

«Місто фактично на 100% готове до опалювального сезону за умови, що є стабільна ситуація – є газ, є електроенергія. Натомість з огляду на війну, маємо бути готові до різних ситуацій та напрацювати альтернативні варіанти обігріву. Якщо, наприклад, будуть уражені електричні підстанції, тоді іншого варіанту як обігрітися у пунктах обігріву, які облаштують в укриттях, не буде», - розповів мер Львова Андрій Садовий.

Андрій Садовий

Нагадаємо, Львів готується до найскладнішої зими. Що необхідно мати мешканцям.

Також Інформатор писав, у яких регіонах очікується найскладніша ситуація з опалювальним сезоном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.