RU
Головна
Україна
Події
14:50, 11 Червня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 11 травня, на Харківському шосе у Києві жінка впала під колеса трамваю. Передньою колісною парою їй переїхало ноги. Щоб дістати постраждалу з-під вагона, його довелося піднімати за допомогою крану. За інформацією від поліції, 50-річна жінка переходила трамвайні колії у невстановленому місці, коли спіткнулася та впала на землю, - повідомляє Інформатор.У цей момент на неї їхав трамвай - водій не встиг нічого вдіяти, через що ноги постраждалої, попередньо, переїхало колесами першого вагону. Жінка жива, але знаходиться у важкому стані. Їй надали першу домедичну допомогу на місці, після чого доставили до лікарні. Інформацію про те, що сталося передали співробітникам поліції - все обставини аварії з'ясовуються. По закінченню розслідування події надають правову кваліфікацію. Відео з місця події - тут. Раніше ми повідомляли про те, що у Рівненській області вантажівка переїхала 6-річного хлопчика - дитина померла у лікарні. Також повідомляли, що у Донецькій області п'яний водій наїхав на пішоходів. Внаслідок аварії загинув 45-річний чоловік, двох дітей із травмами різного ступеню тяжкості доставили до лікарні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Києві жінку переїхав трамвай - щоб дістати її, вагон підіймали краном

Читать на русском
У Києві жінку переїхав трамвай - щоб дістати її, вагон підіймали краном

Жінка переходила трамвайні колії, коли оступилася та впала

У п'ятницю, 11 травня, на Харківському шосе у Києві жінка впала під колеса трамваю. Передньою колісною парою їй переїхало ноги. Щоб дістати постраждалу з-під вагона, його довелося піднімати за допомогою крану.

За інформацією  від поліції, 50-річна жінка переходила трамвайні колії у невстановленому місці, коли спіткнулася та впала на землю, - повідомляє Інформатор.У цей момент на неї їхав трамвай - водій не встиг нічого вдіяти, через що ноги постраждалої, попередньо, переїхало колесами першого вагону.

Жінка жива, але знаходиться у важкому стані. Їй надали першу домедичну допомогу на місці, після чого доставили до лікарні. Інформацію про те, що сталося передали співробітникам поліції - все обставини аварії з'ясовуються. По закінченню розслідування події надають правову кваліфікацію.

Відео з місця події - тут.

Раніше ми повідомляли про те, що у Рівненській області вантажівка переїхала 6-річного хлопчика - дитина померла у лікарні.

Також повідомляли, що у Донецькій області п'яний водій наїхав на пішоходів. Внаслідок аварії загинув 45-річний чоловік, двох дітей із травмами різного ступеню тяжкості доставили до лікарні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.