RU
Головна
COVID-19
21:42, 10 Червня
Информатор UA

Интро

У столиці держслужбовців з 14 червня почнуть вакцинувати мобільні бригади. Чиновники отримають щеплення вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Про повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу КМДА.     Згідно з рішенням Оперативного штабу Міністерства охорони здоров'я з вакцинокерованих інфекцій, прийнятим 7 травня 2021, в Україні розпочинається вакцинація державних службовців від COVID-19. У столиці з понедельника розпочнуть вакцинування співробітників органів влади: законодавчих, виконавчих, судових. А також центрального, регіонального та місцевого рівнів і органів місцевого самоврядування. "Загалом з початку вакцинації у столиці вже щеплені 177 396 осіб. Серед них: медичні працівники, педагоги, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці , маломобільні громадяни та люди старші за 65 років. З них дві дози отримали 20 759 осіб", - відзвітували у КМДА .  Крім того, відучора у Києві відкрили попередній запис на масову вакцинацію. Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні за добу COVID-щеплення отримали понад 55 тисяч осіб. Також повідомлялося, США передадуть півмільярда доз вакцини Pfizer від COVID-19 до 92 країн світу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .   

У Києві з понеділка почнуть робити щеплення від COVID-19 держслужбовцям

Читать на русском
У Києві з понеділка почнуть робити щеплення від COVID-19 держслужбовцям

Також в столиці можна записатися на масову вакцинацію

У столиці держслужбовців з 14 червня почнуть вакцинувати мобільні бригади. Чиновники отримають щеплення вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Про повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу КМДА.    

Згідно з рішенням Оперативного штабу Міністерства охорони здоров'я з вакцинокерованих інфекцій, прийнятим 7 травня 2021, в Україні розпочинається вакцинація державних службовців від COVID-19.

У столиці з понедельника розпочнуть вакцинування співробітників органів влади:

  • законодавчих,
  • виконавчих,
  • судових.

А також центрального, регіонального та місцевого рівнів і органів місцевого самоврядування.

"Загалом з початку вакцинації у столиці вже щеплені 177 396 осіб. Серед них: медичні працівники, педагоги, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці , маломобільні громадяни та люди старші за 65 років. З них дві дози отримали 20 759 осіб", - відзвітували у КМДА . 

Крім того, відучора у Києві відкрили попередній запис на масову вакцинацію.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні за добу COVID-щеплення отримали понад 55 тисяч осіб.

Також повідомлялося, США передадуть півмільярда доз вакцини Pfizer від COVID-19 до 92 країн світу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.