RU
Головна
Місто
Київ
10:59, 10 Серпня
Информатор UA

Интро

У Києві у вівторок, 10 серпня, може бути встановлено обмеження в роботі метро на станціях "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого". Це пов'язано з футбольним матчем. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу КП "Київський метрополітен . "10 серпня у зв'язку з проведенням на НСК "Олімпійський" футбольного матчу (початок гри о 20:30) між командами "Шахтар"(Донецьк) і "Генк" (Бельгія), можливі деякі зміни в роботі столичного метрополітену", - повідомили у відомстві. Перед початком футбольного матчу, а також після завершення гри можливе закриття на вхід станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого". Це потрібно, щоб уникнути масового скупчення пасажирів на платформах станцій. Нагадаємо, за час локдауну в Києві пасажиропотік у метро зменшився у 5 разів . Також ми писали, що в метро Києва з початку року оштрафували 2,5 тисячі пасажирів за відсутність маски . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Києві сьогодні можуть обмежити роботу метро: причина

Читать на русском
У Києві сьогодні можуть обмежити роботу метро: причина

Це пов'язано з футбольним матчем

У Києві у вівторок, 10 серпня, може бути встановлено обмеження в роботі метро на станціях "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого". Це пов'язано з футбольним матчем. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу КП "Київський метрополітен” .

"10 серпня у зв'язку з проведенням на НСК "Олімпійський" футбольного матчу (початок гри о 20:30) між командами "Шахтар"(Донецьк) і "Генк" (Бельгія), можливі деякі зміни в роботі столичного метрополітену", - повідомили у відомстві.

Перед початком футбольного матчу, а також після завершення гри можливе закриття на вхід станцій "Палац спорту", "Олімпійська" та "Площа Льва Толстого". Це потрібно, щоб уникнути масового скупчення пасажирів на платформах станцій.

Нагадаємо, за час локдауну в Києві пасажиропотік у метро зменшився у 5 разів .

Також ми писали, що в метро Києва з початку року оштрафували 2,5 тисячі пасажирів за відсутність маски .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.