RU
Головна
Життя
10:58, 22 Квітня

"Треба, щоб він заплатив до бюджету, придбав дрони та відвіз їх на фронт" - Арахамія про скандальну вечірку Тищенка

"Треба, щоб він заплатив до бюджету, придбав дрони та відвіз їх на фронт" - Арахамія про скандальну вечірку Тищенка

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Тищенко повинен відповісти за свій вчинок

Галас навколо "підпільної" вечірки у Fairmont Grand Hotel, яку депутат ВР Микола Тищенко влаштував в самий розпал локдауну, не вщухає. Ватажок "Слуг народу" Давид Арахамія сказав все, що думає про цю ситуацію і зазначив, що має намір обговорити це питання на найближчому засіданні фракції.

Про це зайшла мова в ефірі "Шоу №1" на телеканалі Україна 24,- повідомляє Інформатор

Коментуючи вчинок нардепа, Арахамія зазначив, мовляв, "так робити не можна" і наполіг на тому, щоб Тищенко "взяв на себе максимальне покарання, передбачене законом, і сплатив до бюджету".

"Далі - потрібно, щоб він пішов і на таку ж суму, або вдвічі більшу,  придбав дрони, яких завжди не вистачає, поїхав на фронт та вручив їх хлопцям. Нехай відпрацьовує. Тому що, мені здається, таким чином, як він вчиняє, а потім ще й у Фейсбуці відмазки пише - такого не повинно бути", - сказав глава фракції "Слуга народу”

"Він також додав, що це питання буде розглянуте на найближчому засіданні фракції "Слуга народу". З його слів, фігуранти гучних скандалів повинні нести відповідальність за свої дії. 

 

Нагадаємо, пару днів назад Тищенко намагався виправдатися за вечірку в готелі,промовивши, що "святкування чого-небудь в номерах готелів не заборонено". Його дружина - Алла Барановська, також додала,що захід був закритим, а кожен з гостей здав тест на коронавірус. 

Примітно, що спочатку помічник нардепа стверджував, що вечірка проходила у Тищенка вдома, хоча обстановка всередині була неймовірно схожа з антуражем президентських апартаментів Fairmont Grand Hotel. На основі цього Інформатор дізнався,що з себе представляє цей готель, яка вартість номерів, що там є крім цього і врешті решт - чия це "іграшка".

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.