«Тернопіль» наприкінці поєдинку вирвав перемогу з пазурів «Харківських Соколів».

«Тернопіль» виграв у харків'ян всі чотири матчі сезону.

«Харківські Соколи» вели в рахунку більшу частину матчу, але наприкінці втратили перемогу. Завдяки перемозі в Харкові «Тернопіль» піднявся на третю сходинку турнірної таблиці.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У вівторок, 30 березня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У Харкові «Харківські Соколи» зіграли з «Тернополем». Почався матч з данку гравця «Тернополя» Агафонова. Потім вперед вийшли вже господарі майданчика, але «Тернопіль» швидко зрівняв рахунок. На 8-й хвилині «Харківські Соколи» повели +9. «Тернопіль» скоротив відрив, але перша чверть все одно залишилася за господарями майданчика - 16:13.

Харків'яни продовжили утримувати лідерство і в другій десятихвилинці. До середини чверті «Харківські Соколи» вигравали 5 очок, але на останній хвилині Кольченко зрівняв рахунок. Однак останнє слово залишилося за господарями майданчика. Точний кидок Чумакова дозволив «Харківським Соколам» піти на перерву виграючи 33:31.

У третій чверті харків'яни швидко довели перевагу до 5 балів, а на 5-й хвилині вели +8. «Тернопіль» намагався не відпускати суперника, але перед 4-й чвертю все ж програвав 6 очок. А ось на заключну десятихвилинку сил більше залишилося у гравців «Тернополя». Гості відіграли відставання, і під кінець четвертої хвилини Югба вивів «Тернопіль» вперед. Харків'яни повернули собі лідерство на 8-й хвилині, проте, як виявилося, сталося це в останній раз. Буренко закинув триочковий, і «Тернопіль» свого вже не упустив.

• «Харківські Соколи» - «Тернопіль» 71:76 (16:13, 17:18, 25:21, 13:24).

31 березня відбудуться матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубка України. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результатати матчів кваліфікації до ЧС-2022,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .