RU
Головна
Україна
Політика
20:57, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Господарський суд Запорізької області повернув у власність держави Запорізький титано-магнієвий комбінат (ЗТМК). Суд першої інстанції повністю задовольнив позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу САП. "Сьогодні суд першої інстанції повністю задовольнив позов САП і своїм рішенням повернув Запорізький титано-магнієвий комбінат у власність держави", - заявили в прокуратурі. Це підприємство у 2013 році приватизувала компанія олігарха Дмитра Фірташа. САП подавала до Господарського суду Києва у 2016 році позовну заяву. У липні 2018 року Запорізький суд вже виносив аналогічне сьогоднішньому рішення. Законність такого рішення підтвердив і суд апеляційної інстанції. Однак Верховний суд, частково задовольнивши касаційну скаргу компанії "Толексіс Трейдинг Лімітед" (Кіпр), направив справу на новий розгляд. З'ясувалося, що у 2013 році Фонд держмайна уклав контракт з офшорною компанією "Толексіс Трейдинг Лімітед" про приватизацію Запорізького титано-магнієвого комбінату з метою нібито залучення інвестицій на впровадження сучасних прогресивних технологій і створення високорентабельного виробництва. Компанія вклала в отримане підприємство 110 млн доларів для фінансування модернізації виробництва до встановлених термінів протягом 2013-2015 років. Однак пізніше ці гроші були виведені з України шляхом перерахування на рахунки офшорних фірм. Раніше Інформатор повідомляв, що в НАБУ звернулися до РНБОУ з проханням про перевірку облгазів і запровадження персональних санкцій відносно олігарха Фірташа. Також повідомлялося, Україна запровадила повний пакет санкцій проти Фірташа. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Суд повернув у власність держави Запорізький титано-магнієвий комбінат, приватизований Фірташем

Читать на русском
Суд повернув у власність держави Запорізький титано-магнієвий комбінат, приватизований Фірташем

У липні 2018 року Запорізький суд вже виносив аналогічне сьогоднішньому рішення, але його переглядали

Господарський суд Запорізької області повернув у власність держави Запорізький титано-магнієвий комбінат (ЗТМК). Суд першої інстанції повністю задовольнив позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу САП.   

"Сьогодні суд першої інстанції повністю задовольнив позов САП і своїм рішенням повернув Запорізький титано-магнієвий комбінат у власність держави", - заявили в прокуратурі.

Це підприємство у 2013 році приватизувала компанія олігарха Дмитра Фірташа. САП подавала до Господарського суду Києва у 2016 році позовну заяву.

У липні 2018 року Запорізький суд вже виносив аналогічне сьогоднішньому рішення. Законність такого рішення підтвердив і суд апеляційної інстанції.

Однак Верховний суд, частково задовольнивши касаційну скаргу компанії "Толексіс Трейдинг Лімітед" (Кіпр), направив справу на новий розгляд.

З'ясувалося, що у 2013 році Фонд держмайна уклав контракт з офшорною компанією "Толексіс Трейдинг Лімітед" про приватизацію Запорізького титано-магнієвого комбінату з метою нібито залучення інвестицій на впровадження сучасних прогресивних технологій і створення високорентабельного виробництва.

Компанія вклала в отримане підприємство 110 млн доларів для фінансування модернізації виробництва до встановлених термінів протягом 2013-2015 років. Однак пізніше ці гроші були виведені з України шляхом перерахування на рахунки офшорних фірм.

Раніше Інформатор повідомляв, що в НАБУ звернулися до РНБОУ з проханням про перевірку облгазів і запровадження персональних санкцій відносно олігарха Фірташа.

Також повідомлялося, Україна запровадила повний пакет санкцій проти Фірташа.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.