RU
Головна
Шоу-біз
Кіно
10:16, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Disney показала перший повноцінний трейлер сучасної адаптації . Ролик вийшов на офіційному каналі Amazon Prime Video, - передає Інформатор. У відео ми змогли побачити всіх головних персонажів майбутнього фільму. Також є й цікаві сюжетні моменти, включаючи зустріч головної героїні з її родичами і її танець на балу з принцом. Головну роль у картині виконала співачка Каміла Кабельйо. Також у проєкті з'являться Ніколас Голіцин (Красивий диявол), Мінні Драйвер (, Розумник Вілл Гантінґ), Ідіна Мензел (, ), Пірс Броснан і Біллі Портер (), який навів чимало шуму в мережі за образ гендерно-нейтральної феї-хресної. Режисером і сценаристом проєкту став Кей Кеннон (Сексу не буде, Студія 30). Фільм вийде 3 вересня поточного року на Amazon Prime. Раніше ми показували й перший тизер фільму, у якому також є кілька унікальних кадрів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Сучасний погляд на казковий світ: вийшов повноцінний трейлер нової «Попелюшки»

Читать на русском
Сучасний погляд на казковий світ: вийшов повноцінний трейлер нової «Попелюшки»

Фільм вийде вже у вересні

Disney показала перший повноцінний трейлер сучасної адаптації «Попелюшки».

Ролик вийшов на офіційному каналі Amazon Prime Video, - передає Інформатор.

У відео ми змогли побачити всіх головних персонажів майбутнього фільму. Також є й цікаві сюжетні моменти, включаючи зустріч головної героїні з її родичами і її танець на балу з принцом.

Головну роль у картині виконала співачка Каміла Кабельйо. Також у проєкті з'являться Ніколас Голіцин («Красивий диявол»), Мінні Драйвер («Сплячі», «Розумник Вілл Гантінґ»), Ідіна Мензел («Зачарована», «Хор»), Пірс Броснан і Біллі Портер («Поза»), який навів чимало шуму в мережі за образ гендерно-нейтральної феї-хресної.

 

Режисером і сценаристом проєкту став Кей Кеннон («Сексу не буде», «Студія 30»). Фільм вийде 3 вересня поточного року на Amazon Prime.

Раніше ми показували й перший тизер фільму, у якому також є кілька унікальних кадрів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.