«Сокіл» розгромив «Маріуполь», «Донбас» лише в третьому періоді схилив шальки терезів на свою користь.

Вісім шайб «Сокола» не залишили шансів супернику.

«Сокіл» оновив свій рекорд з результативності в одному матчі в поточному сезоні. Лідер чемпіонату «Донбас» з великими зусиллями обіграв аутсайдера.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 20 січня, відбулися два поєдинки двадцять сьомого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Сокіл» приймав «Маріуполь», а «Донбас» грав з «Крижаними Вовками».

У Києві, в стартовому поєдинку ігрового тижня, зустрілися «Сокіл» і «Маріуполь». Початок першого періоду пройшов без небезпечних моментів і кидків по воротах. Практично перший гострий момент біля воріт «Маріуполя» завершився голом. На 10-й хвилині Кузьменко отримав шайбу в зоні суперника, і обігравши голкіпера, відкрив рахунок в матчі. Мазур з близької відстані кидав по воротах «Сокола», але влучив у воротаря. В кінці періоду «Сокіл» отримав чисельну перевагу і влаштувався в зоні суперника. Рубан не використав можливість збільшити рахунок, не потрапивши у відкритий ближній кут.

На початку другого періоду «Маріуполь» міг зрівняти рахунок, проте кидок Чердака щитками відбив Кубрицький. А вже в наступній атаці Платонов потужним кидком під поперечину зробив рахунок 2: 0. На 26-й хвилині Панченко заклав віраж, викотився до воріт «Маріуполя» і, перегравши Дуве, відправив шайбу під дальню штангу. «Маріуполь» відіграв одну шайбу на 27-й хвилині. Луговий скористався відмінною передачею Мазура і розпечатав ворота Кубрицький. За 5 хвилин до другої перерви Смирнов кистьовим кидком з гострого кута повернув «Соколу» перевага у три шайби.

«Сокіл» продовжив атакувати в третій двадцятихвилинці, і на 44-й хвилині Платонов збільшив перевагу команди господарів у рахунку. Через чотири хвилини шайба після дальнього кидка Сушко і рикошету знову опинилася в воротах «Маріуполя». Капітан команди гостей Чердак, на 54-й хвилині дальнім кидком відправивши шайбу у ворота Кубрицького, скоротив розрив в рахунку. Голкіперу «Сокола» побачити момент кидка завадило скупчення гравців, які і закрили йому огляд. А через хвилину Міхнов завершив свій прохід сьомою закинутою шайбою. На 59-й хвилині Морозов з за воріт віддавав передачу на п'ятачок, і шайба від ковзана голкіпера «Маріуполя» виявилася в сітці. Цей поєдинок став найрезультативнішим для київського клубу в поточному сезоні.

У другому поєдинку середи, в Дружківці, лідер регулярного чемпіонату «Донбас» зустрівся з аутсайдером УХЛ київським клубом «Крижані Вовки». Вже під кінець першої хвилини Бірюков міг відкривати рахунок, але воротар гостей Макаренко виручив свою команду. Однак те, що не вдалося Бірюкову, зробив Шишлянніков. Форвард "Донбасу" на 6-й хвилині закинув першу шайбу, скориставшись поперечною передачею Сигарьова через всю зону. Макаренко в черговий раз виручив «Крижаних Вовків», відбивши кидок Буценка. Гості провели контратаку, і Панков, не зближуючись з голкіпером «Донбасу» Дьяченком, кидком під поперечину зрівняв рахунок. А всього за 35 секунд, Монс кидком в ближній кут побив Макаренко і вивів господарів майданчика вперед.

На початку другого періоду Макаренко двічі поспіль відбив кидки Казаковцева. Голкіпер «Крижаних Волвків» ще не раз рятував свою команду, парируючи кидки гравців «Донбасу». А на 36-й хвилині Лучніков кидком від синьої лінії зрівняв рахунок в матчі. Закритий гравцями Дьяченко шайбу побачив тільки в сітці власних воріт. Гості отримали чисельну перевагу і в одній з атак його реалізували. На 39-й хвилині Шабанов кидком у дальню дев'ятку вивів вперед «Крижаних Вовків». Але на цьому шайби у другому періоді не закінчилися. За 4 секунди до перерви Казаковцев хльостким кидком прошив Макаренко і зрівняв рахунок. Перед цим, після третьої пропущеної шайби Дьяченко покинув майданчик, поступившись місцем у воротах «Донбасу» Трифонову.

Зі старту третього періоду лідер чемпіонату взяв гру в свої руки, і на 42-й хвилині Лялька повернув лідерство «Донбасу». Через три хвилини Захаров, отримавши передачу з-за воріт, відправив п'яту шайбу у ворота Макаренко. Тепер прийшла черга вже тренеру «Крижаних Вовків» міняти воротаря. Замість Макаренка на лід вийшов Стельмах. Свіжий голкіпер гостей вже незабаром вступив в гру, відбивши кидок Пересунько. На останній хвилині «Вовки» зняли голкіпера, але як часто буває в хокеї, отримали шайбу в свої ворота, автором якої став Сигарьов.

• «Сокіл» - «Маріуполь» 8: 2 (1: 0, 3: 1, 4: 1);
  • «Донбас» - «Крижані Вовки» 6: 3 (2: 1, 1: 2, 3: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 21 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли, про рішення міжнародної федерації хокею забрати чемпіонат світу у Білорусі, про результатах жеребкування клубного чемпіонату світу з футболу, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .