«Сокіл» переміг «Кременчук» у третьому матчі півфінальної серії плей-офф

Київський клуб може оформити вихід до фіналу вже у наступному поєдинку

Дві шайби на старті другого періоду принесли перемогу «Соколу». Чемпіон України «Кременчук» може скласти повноваження вже після наступного матчу.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У понеділок, 5 квітня, в Києві відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф між «Соколом» та «Кременчук». здобувши дві виїзні перемоги,«Сокіл» вів в серії 2: 0.

Початок поєдинку пройшов у рівній боротьбі і без гострих моментів. На 6-й хвилині «Сокіл» отримав чисельну перевагу, проте використовувати «зайвого» гравця не зумів. А на 10-й хвилині «Кременчук» відкрив рахунок. Тютченко вивів шайбу з-за воріт, і з гострого кута відправив її в сітку. На 11-й хвилині Рубан вийшов один на один, але не зміг переграти воротаря «Кременчука» Давлетшина. Господарі вдруге грали в більшості і влаштували облогу воріт суперника. Рубан кидав в уже порожній кут, але шайбу заблокував захисник «Кременчука».

Те що не вдалося Рубану в першому періоді, зробив Олендаренко на 35-й секунді періоду другого. Захисник «Сокола» завершив комбінацію кидком в порожній кут. Минуло менше хвилини, а «Сокіл» вже вів у рахунку. Павленко кидком в правий верхній кут зробив рахунок 2: 1. «Сокіл» продовжив атакувати, і на 27-й хвилині Давлетшін відбив кидок Андрейківа. На 32-й хвилині Німенко не зміг переграти голкіпера «Кременчука», не використавши можливість закинути при виході один на один.

На початку третього періоду помилка при передачі в своїй зоні ледь не коштувала «Соколу» пропущеної шайби, але Гриценко не зміг переграти стража воріт команди господарів Дубровського. Кияни намагалися не притискатися до своїх воріт, зустрічаючи суперника в середній зоні. Також «Сокіл» не пропускав можливість погостювати в зоні «Кременчука» та перевірити пильність Давлетшина. Час невблаганно підходив до кінця, і на останній хвилині матчу «Кременчук» зняв воротаря, але гостроти біля воріт Дубровського не створив. «Сокіл» виграв третій поєдинок півфінальної серії і вже в наступному матчі може отримати путівку до фіналу УХЛ.

• «Сокіл» - «Кременчук» 2: 1 (0: 1, 2: 0, 0: 0), рахунок в серії 3: 0.

Наступний матч «Сокіл» і «Кременчук» також проведуть в Києві 7 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах 20-го туру УПЛ,про перемогу «Будівельника» у фінальному поєдинку баскетбольного Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .