RU
Головна
Україна
Політика
14:58, 13 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні створять президентський університет. Зарплати викладачів у цьому університеті можуть становити від 4 тисяч «доларів або євро». Про це заявив міністр освіти й науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю «Радіо Свобода», передає Інформатор. «Коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча б для кращих повинні виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча б стартувати з цього. Але це будуть кращі, які здатні», — заявив Шкарлет. Зазначимо, раніше глава держави Володимир Зеленський анонсував створення нового навчального закладу — президентського університету для «людей майбутнього». Крім того, Міносвіти дало роз’яснення щодо набору до 10–11 класів установ загальної середньої освіти у 2021 році. Також Інформатор писав, що в Україні розробляють стратегію для розвитку професійної освіти. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Скільки зароблятимуть викладачі в президентському університеті: у МОН озвучили цифри

Читать на русском
Скільки зароблятимуть викладачі в президентському університеті: у МОН озвучили цифри

Зарплата буде набагато вищою за середню по Україні

В Україні створять президентський університет. Зарплати викладачів у цьому університеті можуть становити від 4 тисяч «доларів або євро».

Про це заявив міністр освіти й науки України Сергій Шкарлет в інтерв’ю «Радіо Свобода», передає Інформатор.

«Коли з президентом говорили, то він сказав, що ми хоча б для кращих повинні виконати ту зарплату в ті 4 тисячі, хоча б стартувати з цього. Але це будуть кращі, які здатні», — заявив Шкарлет.

Зазначимо, раніше глава держави Володимир Зеленський анонсував створення нового навчального закладу — президентського університету для «людей майбутнього».

Крім того, Міносвіти дало роз’яснення щодо набору до 10–11 класів установ загальної середньої освіти у 2021 році.

Також Інформатор писав, що в Україні розробляють стратегію для розвитку професійної освіти.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.