Світ

Шістьох правоохоронців Міністерства внутрішніх справ направили до місії ООН у Південний Судан

Читати російською
Впродовж 7 днів у столиці українські військові та правоохоронці були на курсах-інструктажі

Міністерство внутрішніх справ України направило до місії ООН у Південний Судан шістьох правоохоронців. З них - 2 нацгвардійці, які чекали цього більше 8 років.

Про це повідомляє прес-служба МВС,- передає Інформатор .

«Ротація особового складу Національної гвардії України у міжнародній операції ООН з підтримання миру та безпеки у Республіці Південний Судан затрималася майже на півроку через карантин», - йдеться у повідомленні.

Підполковник Віталій Проказа, заявив, що він розпочав цей шлях ще у 2012 році.

«Це була можливість долучитися до глобального, всесвітнього творення добра. Вперше ми повинні були їхати до Південного Судану у травні 2020 року, але точно дізналися про відбуття в жовтні», - розповідає Проказа.

Впродовж 7 днів у столиці українські військові та правоохоронці були на курсах-інструктажі, складали тести, навчалися, щоб остаточно підготуватися до поїздки. Це перша поїздка військовослужбовців НГУ, тому, кажуть, що для початку планують бути там 1 рік.

Нагадаємо, на сьогодні 8 військовослужбовців НГУ продовжують захищати мир і спокій під егідою ООН в операціях з підтримання миру і безпеки: в Республіці Південний Судан - 3 і Демократичній Республіці Конго - 5.