«Шахтар» втратив перемогу над "Лудогорцем".

Другий поєдинок «Шахтаря» на зборі в Туреччині завершився внічию.

Метою контрольних матчів є ігрова практика для всіх футболістів. За «Шахтар» в матчі з «Лудогорцем» по черзі зіграли три голкіпери.

Про хід контрольних матчів і передсезонної підготовки українських клубів повідомляє Інформатор .

Чемпіон України донецький «Шахтар» проводить тренувальний збір у турецькому Белеку. У суботу, 23 січня, «гірники» провели контрольний поєдинок з болгарським клубом «Лудогорець».

Команди вийшли на поле в таких складах:

«Шахтар»:П’ятов, Додо, Хочолава, Віта, Матвієнко, Степаненко, Коваленко, Алан Патрік, Тете, Соломон, Дентіньо;

Запасні: Трубін, Гриценко, Болбат, Судаков, Кривцов, Бондар, Сіпріано, Маркос Антоніо, Марлос, Коноплянка, Фернандо, Жуніор Мораес

«Лудогорець»: Ілієв, Вердон, Са, Недялков, Ікоко, Баджо, Сантана, Олівейра, Кесеру, Текпетей , Десподов.

Перший небезпечний момент у матчі став гольовим. Соломон отримав м'яч на куті штрафного, і ударом з правої відправив його в сітку воріт «Лудогорця». На 14-й хвилині момент виник біля воріт «Шахтаря». Недялков пройшов по лівому флангу і від лицьової лінії віддав під удар партнеру, який пробив вище воріт. На якийсь час гра перемістилася в центр поля, де суперники по черзі контролювали м'яч. Тренер «Шахтаря» перед матчем пообіцяв, що дасть зіграти трьом воротарям, і після 30 хвилин матчу на поле замість П’ятова вийшов Гриценко. На 39-й хвилині Текпетей отримав м'яч в штрафній «Шахтаря», обробив і пробив, але влучив у Гриценка, який закрив собою ворота. На останній хвилині Гриценко знову виручив «Шахтар», відбивши удар гравця болгарського клубу.

У перерві, традиційно для контрольних поєдинків, в складах команд відбулося багато змін. Вийшовши на заміну Мораес з центру поля намагався перекинути воротаря «Лудогорца», але не влучив у площину воріт. Фернандо увійшов в штрафну і відразу пробив - м'яч пройшов над поперечиною. На 55-й хвилині Коноплянка не став обігрувати захисника і зміщуватися в центр, а точним ударом відправив м'яч у дальній нижній кут воріт «Лудогорця». А через три хвилини Ікоко зліва увірвався в штрафну «Шахтаря» і скоротив різницю в рахунку, відправивши м'яч під тим що вийшов на перехоплення Гриценко. На 60-й хвилині Каули Олівейра по центру увійшов в штрафну «гірників» і, пробивши над рукою голкіпера, зрівняв рахунок.

Тренер «Шахтаря» виявився вірним своєму слову. На 63-й хвилині на поле замість Гриценка, який пропустив два м'ячі ,вийшов Трубін. Голкіперу «Шахтаря» довелося потрудитися, відбиваючи удари Десподова на 72-й і 74-й хвилинах. «Шахтар» відповів дальнім ударом Мораеса в нижній кут, але голкіпер «Лудогорця» момент удару бачив і в стрибку відбив м'яч. На 88-й хвилині Фернандо намагався повторити результативний удар Соломона, але голкіпер м'яч відбив.

• «Шахтар» (Україна) - «Лудогорець» (Болгарія) 2: 2 (Соломон, 5, Коноплянка, 55 - Ікоко, 58, Каули Олівейра, 60).

Наступний контрольний поєдинок «Шахтар» зіграє 25 січня, а київське «Динамо» свій матч на зборі в ОАЕ проведе 24 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків лідерів УПЛ і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатах контрольних матчів«Динамо» і «Шахтаря», про матчах баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .