«Шахтар» виграв у «Маккабі», «МЮ» розгромив «Реал Сосьєдад» - результати матчів Ліги Європи

Поєдинки 1/16 фіналу принесли ряд несподіваних результатів.

Український клуб виїзною перемогою заклав непоганий фундамент для загального успіху. «Маккабі» буде дуже непросто відіграти два м'ячі у Києві.

Про події в матчах 1/16 фіналу Ліги Європи і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У четвер, 18 лютого, відбулися матчі 1/16 фіналу розіграшу Ліги Європи сезону 2020/21. Першим з українських клубів свій матч провело «Динамо». На полі НСК «Олімпійський» в присутності глядачів динамівці зіграли внічию з «Брюгге» . «Шахтар» свій поєдинок проводив на стадіоні «Блумфілд» (Тель-Авів, Ізраїль). Суперником чемпіона України став «Маккабі».

Команди виступали в таких складах:

Маккабі Тель-Авів: Даніель - Жералдеш, Ернандес, Тібі, Сабор - Глазер, Ріка, Перец - Бітон, Пешич, Бен-Хаїм II.

Запасні: Перетц, Балтакса, Озез, Блекмен, Шехтер, Єйні, Голаса, Давідзаде, Альмог, Кандиль, Півен, Герреро.

Шахтар: Трубін - Додо, Кривцов, Віта, Матвієнко - Степаненко - Соломон, Марлос, Алан Патрік, Тайсон - Мораес.

Запасні: П’ятов, Гриценко, Хочолава, Маркос Антоніо, Тете, Корнієнко, Майкон, Болбат, Судаков, Коноплянка, Бондар, Фернандо.

«Шахтар» з перших хвилин заволодів ігровою ініціативою і взяв м'яч під свій контроль. Однак перший удар по воротах завдали футболісти «Маккабі», і в результаті заробили кутовий, розіграш якого небезпеки в собі не ніс. Незважаючи на перевагу українського клубу у володінні м'ячем, перший удар в площину воріт суперника «гірники» завдали на 22-й хвилині. Мораес пробив у дотик після прострілу Алана Патріка з лівого флангу, але голкіпер «Маккабі» удар парирував.

«Шахтар» практично в повному складі перейшов на половину поля суперника, продовжуючи плести мережива атак, і на 31-й хвилині домігся успіху. Марлос віддав пас на лівий фланг, Матвієнко повернув у центр штрафного, а Алан Патрік пробив у дотик. Воротар до м'яча дотягнувся, але завадити ігровій сфері перетнути лінію воріт не зумів. На 38-й хвилині Пешич в боротьбі з Кривцовим впав у штрафному «Шахтаря». Арбітр подивився повтор і ніякого криміналу в діях захисника не побачив.

У другому таймі перший удар також завдав гравець «Маккабі» - Перец з лівого краю штрафного пробив неточно. «Шахтар», як і в першому таймі, більше контролював м'яч. Відсоток володіння м'ячем до 60-й хвилини становив 67 на 33 на користь українського клубу. На 64-й хвилині «Шахтар» заробив перспективний штрафний за фол Глазера на Тайсона. Виконувати стандарт взявся Алан Патрік, але пробив у стінку, збудовану гравцями «Маккабі».

На 79-й хвилині Коноплянка прорвався по флангу і пробив, однак влучив у голкіпера. В атаці у відповідь «Маккабі» уже Трубіну довелося вступити в гру. Анатолій спокійно забрав м'яч після удару в лівий кут. На 88-й хвилині кутовий з лівого флангу завершився ударом головою Ернандеса, і лише блискуча реакція Трубіна врятувала «Шахтар» від голу.

На 90-й хвилині Фернандо увірвався у штрафну, але пробив у голкіпера «Маккабі». Йшла друга компенсована хвилина, і «Шахтар» забив вдруге. Фернандо зі своєї половини поля втік в контратаку, відтягнув на себе двох захисників і між ними катнув в центр. Тітці підробив м'яч і відправив його у ворота повз голкіпера ізраїльського клубу.

• Лілль (Франція) - Аякс (Нідерланди) 1: 2;
  • Мольде (Норвегія) - Хоффенхайм (Німеччина) 3: 3.

Матчі у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи відбудуться 25 лютого. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, зіграних 16 і 17 лютого,про результати матчів баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .