Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем Australian Open-2021

У фіналі він обіграв в трьох сетах росіянина Данила Медведєва

Сербський тенісист Новак Джокович став переможцем Australian Open-2021. У фіналі він обіграв в трьох сетах росіянина Данила Медведєва.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу змагань Australian Open .

У фіналі Новак Джокович в трьох сетах обіграв росіянина Данила Медведєва. Вирішальний поєдинок турніру закінчився з рахунком 7: 5, 6: 2, 6: 2. Тривав він майже дві години - 1 годину і 54 хвилини.

До слова, для Джоковича це був дев'ятий фінал на Australian Open і дев'ята перемога на турнірі, що є рекордом. Вперше на цьому змаганні він переміг 13 років тому.

Нагадаємо, раніше український тенісист Ерік Ваншельбойм виграв турнір в Тунісі,він змагався з тунісцем Скандером Мансурі.

Також Інформатор писав, що українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла в другому турнірі у Франції .