Розгром в Кременчуці і непроста перемога «Донбасу» - підсумки тринадцятого туру УХЛ

В інших матчах туру «Сокіл» «всуху» обіграв «Дніпро», а «Краматорськ» виявився сильнішим за «Крижаних Вовків».

В матчах туру «Сокіл» «всуху» обіграв «Дніпро», а «Краматорськ» виявився сильнішим за «Крижаних Вовків».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

1 і 2 грудня, відбулися поєдинки тринадцятого туру Української хокейної ліги.

У вівторок, 1 грудня, в Кременчуці чемпіон України ХК «Кременчук» зустрівся з ХК «Маріуполь». Господарі повели в рахунку на 9-й хвилині. Пукса поборовся із захисником, шайба опинилася у Орлова, який потужним кидком прошив голкіпера «Маріуполя» Дуве. На 17-й хвилині Олександр Бойових вдало зіграв на добиванні, закинувши другу шайбу в ворота команди гостей.

У другому періоді в проміжку з 28-ї по 31-у хвилини «Маріуполь» пропустив чотири шайби. У воротах команди гостей «розписалися» Кисельов, Тютченко, Пукса і Денискин. На першій хвилині третього періоду Хрішпенц зробив рахунок 7: 0. І тільки після сьомої пропущеної шайби «Маріуполю» вдалося засмутити голкіпера «Кременчука» Гордюшина. Спочатку Коваленко, а потім Корчоха трохи скоротили різницю в рахунку. Але все ж останнє слово залишилося за господарями. На 55-й хвилині Коробов закинув восьму шайбу і встановив остаточний рахунок на табло.

У другому матчі ігрового дня «Сокіл» грав з «Дніпром». Поєдинок вже підходив до свого екватора, коли Сиротенко кидком в лівий верхній кут воріт «Дніпра» відкрив рахунок в матчі. На 54-й хвилині Ступак з передачі Рубана зробив рахунок у поєдинку 2: 0. «Дніпро» зняв воротаря, і, як це часто буває в хокеї, пропустив сам - за 46 секунд до кінця матчу Морозов відправив шайбу в порожні ворота.

Ще два поєдинки тринадцятого туру відбулися в середу, 2 грудня. У першому поєдинку дня в Білій Церкві «Білий Барс» приймав лідера регулярного чемпіонату хокейний клуб «Донбас». Перший період пройшов в гострій боротьбі, і шайба не раз могла опинитися у воротах як однієї, так і іншої команди. Але відзначитися вдалося хокеїстам «Донбасу». На 17-й хвилині Монс пройшов до воріт Кучера і точно кинув у дальній кут.

Вже на 20-й секунді другого періоду Благой залишився один на п'ятачку перед воротами «Донбасу» і свій шанс зрівняти рахунок не упустив. А на 25-й хвилині матчу Грабовецький кидком від синьої лінії вивів «Білий Барс» вперед, реалізувавши чисельну перевагу. «Донбас» зрівняв рахунок на 31-й хвилині - Кожевников з п'ятачка відправив шайбу під перекладину.

На 47-й хвилині Журавльов кидком від синьої лінії вивів «Донбас» вперед. В кінці поєдинку «Білий Барс» замінив голкіпера шостим польовим гравцем, але заробив вилучення і від ідеї грати з порожніми воротами відмовився. Непроста перемога «Донбасу» дозволила клубу зберегти лідерство в турнірній таблиці.

У заключному матчі туру зустрілися «Краматорськ» та «Крижані Вовки». Господарі заволоділи ініціативою і на 6-й хвилині вже вели 2: 0. Спершу Гринь з передачі Жвачкіна відкрив рахунок на 4-й хвилині, а потім Столяренко кидком в нижній кут збільшив перевагу «Краматорська». Але «Вовки» не стали здаватися, і на 10-й хвилині Панков кидком під поперечину відіграв одну шайбу.

Другий період закинутих шайб не приніс, хоча обидві команди мали шанси відзначитися. Те ж можна сказати і про третій період, але в заключній двадцятихвилинці більше моментів створили хокеїсти «Краматорська». І на 58-й хвилині ресурсів реалізував вихід один на один, закинувши третю шайбу у ворота київського клубу.

• «Кременчук» - «Маріуполь» 8: 2 (2: 0, 4: 0, 2: 2);
  • «Сокіл» - «Дніпро» 3: 0 (0: 0, 1: 0, 2: 0);
  • «Білий Барс» - «Донбас» 2: 3 (0: 1, 2: 1, 0: 1);
  • «Краматорськ» - «Крижані Вовки» 3: 1 (2: 1, 0: 0. 1: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 5 грудня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про тріумф «Шахтаря» в матчі з «Реалом» і результатах матчів п'ятого туру Ліги чемпіонів, про перебіг подій в матчах 1/8 фіналу Кубка України,а також про матчі Української хокейної ліги .