«Прометей» розгромив «Харківських Соколів», «Хімік» поступився «Київ-Баскету», «Запоріжжя» обіграло «Дніпро», а «Тернопіль» - «Черкаських Мавп»

Команди Суперліги провели чотири зустрічі

«Київ-Баскет» продовжив виїзну серію матчів перемогою над «Хіміком». «Запоріжжя» вдома обіграло чемпіона України.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У середу, 21 квітня, відбулися чотири матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У Запоріжжі однойменний клуб зустрівся з «Дніпром». Після трьох влучних кидків Тимофієнко на старті матчу гості повели 6: 0. Але триочкові Кеффі і Мальчевського швидко відновили рівність в рахунку. Господарі набрали 15 очок поспіль і виграли першу чверть 19:15. Другу чверть «Запоріжжя» провело ще більш впевнено. Перевага господарів до перерви зросла до чотирнадцяти балів.

Після перерви «Дніпру» не вдалося кардинально змінити хід матчу, хоч різниця в рахунку і зменшилася. Гості продовжили скорочувати відставання. За дві з половиною хвилини до кінця основного часу «Дніпро» програвав 4 бали, але відігратися так і не зміг.

«Київ-Баскет» продовжив виїзну серію матчів поєдинком з «Хіміком». Господарі активніше почали зустріч і до середини чверті вели в рахунку, але за підсумками першої десятихвилинки програвали 21:25. Різниця в рахунку поступово зростала, і перша половина матчу завершилася з рахунком 34:47.

Після перерви «Хімік» став наздоганяти суперника і на 10-й хвилині третьої чверті скоротив відставання до мінімуму, а на 3-й хвилині заключної десятихвилинки зрівняв рахунок. Однак потім гості додали, здобувши в підсумку перемогу з різницею у 10 балів.

У Кам'янському «Прометей» приймав гостей з Харкова. Рівної боротьби в матчі не вийшло. Вже до перерви господарі вигравали 27 очок. У третій чверті «Прометей» взяв невеликий перепочинок, але в четвертій накинув суперникові ще 10 очок різниці.

Закривали ігровий день «Тернопіль» і «Черкаські Мавпи». При рівній грі господарі виграли першу чверть з різницею у три очки. Другу чверть гості провели трохи гірше, і, як результат, до перерви програвали вже мінус 11.

«Черкаські Мавпи» відіграли 8 очок, але «Тернопіль» швидко повернув собі колишню перевагу і навіть збільшив його. На 6-й хвилині четвертої чверті «Тернопіль» вів +17, і все що змогли гості, це в час, що залишився до кінця матчу, трохи скоротити різницю в рахунку.

• «Запоріжжя» - «Дніпро» 68:62 (19:15, 19: 9, 9:13, 21:25);
  • «Хімік» - «Київ-Баскет» 77:87 (21:25, на 13:22, 28:19, 15:21);
  • «Прометей» - «Харківські Соколи» 104: 68 (28:19, 31:13, 18:19, 27:17);
  • «Тернопіль» - «Черкаські Мавпи» 88:79 (21:18 24:16, 25:26, 18:19).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 23 квітня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про виході «Динамо» і «Зорі» до фіналу Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про перемогу «Донбасу» у третьому матчі фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги.