Померла жінка, яку на початку листопада збила іномарка на «острівці безпеки» в Харкові

Читати російською
Вона три місяці боролася за життя

У Харкові в лікарні померла жінка, яка постраждала в аварії наприкінці листопада минулого року, коли на "острівці безпеки" іномарка збила трьох пішоходів.

Про смерть жінки повідомив депутат Харківської міськради Ігор Черняк, передає Інформатор .

"У лікарні померла Тетяна - жінка, що постраждала в ДТП на проспекті Науки на початку листопада минулого року. На жаль, не дивлячись на всі зусилля, медикам не вдалося її врятувати", - заявив Черняк.

Для довідки: Винуватцем аварії став 23-річний громадянин республіки Ємен Хенді Алі. Він у 2016 році отримав тимчасове право на проживання в Україні на підставі того, що був зарахований на навчання до Харківського національного університету повітряних сил імені Кожедуба.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко зазначив, що іноземець до моменту аварії напав ще на дівчину і побив її. Йому було пред'явили підозру за статтею «хуліганство», але суд його відпустив під заставу у 105 тис. гривень.

Коли його затримали вже після скоєння аварії він намагався симулювати погіршення свого здоров'я, зараз він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

Нагадаємо, в Харкові іномарка збила людей на «острівці безпеки», серед госпіталізованих 10-річна дитина. Крім того, прокурор Сумської прокуратури Вольченко з сім'єю загинув в аварії.