Політ Джеффа Безоса в космос: де дивитися онлайн

Читать на русском

Старт ракети запланований на 16:00 за київським часом

Читать на русском
Політ Джеффа Безоса в космос: де дивитися онлайн

Старт ракети запланований на 16:00 за київським часом

У вівторок, 20 липня, має відбутися перший пасажирський політ в космос компанії Blue Origin. Під час першого польоту на борту корабля New Shepard буде знаходиться сам засновник компанії, колишній гендиректор Amazon Джефф Безос.

За запуском ракети зможуть спостерігати усі бажаючі на трансляції YouTube-каналу Blue Origin, повідомляє Інформатор.

Разом з Безосом в космос відправиться його брат Марк, ікона авіації і кандидатка в астронавти Уоллі Фанк і Олівер Демен, син Джоса Демена, засновника і генерального директора Somerset Capital Partners. Трансляція місії NS-16, яку назвали #NSFirstHumanFlight почнеться о 14:30 за київським часом, а сам старт призначений на 16:00. Щоб отримати право на політ, вага туриста має бути в межах 50-109 кг, зріст – від 152,4 до 193 см. Кандидат в астронавти має бути в гарній фізичній і психологічній формі.

Політ Джеффа Безоса в космос: де дивитися онлайн 1

 

Цей політ відбудеться через кілька днів після польоту іншого мільярдера, Річард Бренсон, на кораблі VSS Unity компанії Virgin Galactic. Зараз тривають суперечки, чи побував Бренсон в космосі, адже міжнародна авіафедерація (FAI) вважає, що межа атмосфери і космосу (так звана лінія Кармана) – на висоті 100 км, а NASA, Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) і ВПС США – 80,5 км. Тому Бренсон та інші учасники того польоту вже отримали значки "комерційних астронавтів". До слова, квиток на VSS Unity коштує $250 000, на New Shepard – $ 500 000.

 

New Shepard – система для комерційних суборбітальних польотів з двигуном BE-3PM на паливній парі LOX/LOH (тяга 489 кН). Вона складається з одноступеневої багаторазової ракети і пасажирської капсули, розрахованої на 6 осіб. Зроблені з декількох шарів міцної прозорої плівки ілюмінатори пропускають 92% видимого світла. Майже 18-метрова New Shepard автономна і не управляється пілотами/інженерами з землі. Ракета оснащена системою аварійного порятунку екіпажу.

 

Ракета New Shepard злетить на висоту в 40 км, після чого від неї відокремиться капсула. Якийсь час обидві частини будуть підніматися за інерцією до точки апогею, після чого почнуть вільне падіння та здійснять посадку. У пасажирів буде близько 4 хвилин невагомості, під час польоту вони випробують перевантаження в 3 g, а при посадці – 5,5 g. Спостерігати за польотом можна на YouTube-каналі Blue Origin, або в відео нижче.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.