Головна
Україна
15:34, 7 Травня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 7 травня, між населеними пунктами Вислобоки й Підліски у Львівській області співробітники поліції знайшли дитину. Хлопчик був сам, без батьків. Про це Інформатору повідомили волонтери Пошуково-рятувальної волонтерської асоціації. За весь той час, поки дитина перебуває зі співробітниками, повідомлень про зникнення дитини не було. У зв’язку з цим поліціянти шукають батьків хлопчика. Якщо ви знаєте, як із ними зв’язатися, або де їх знайти — повідомте про це на лінію «102» або сюди. Нагадаємо, тут ми опублікували гайд про те, що потрібно й що не потрібно робити дитині в разі, якщо вона загубилася. Правила, що в гайді подані в максимально простій і доступній формі, тому їх буде легко запам’ятати. Також розповідали про те, що робити, якщо дитина проковтнула сторонній предмет, і як її врятувати, якщо вона подавилася.  

Поліціянти шукають батьків маленького хлопчика. Його знайшли біля дороги між селищами у Львівській області

Читать на русском

Маленького хлопчика знайшли біля дороги між населеними пунктами у Львівській області

Читать на русском
Поліціянти шукають батьків маленького хлопчика. Його знайшли біля дороги між селищами у Львівській області

Маленького хлопчика знайшли біля дороги між населеними пунктами у Львівській області

У п’ятницю, 7 травня, між населеними пунктами Вислобоки й Підліски у Львівській області співробітники поліції знайшли дитину. Хлопчик був сам, без батьків.

Про це Інформатору повідомили волонтери Пошуково-рятувальної волонтерської асоціації.

За весь той час, поки дитина перебуває зі співробітниками, повідомлень про зникнення дитини не було. У зв’язку з цим поліціянти шукають батьків хлопчика. Якщо ви знаєте, як із ними зв’язатися, або де їх знайти — повідомте про це на лінію «102» або сюди.

Нагадаємо, тут ми опублікували гайд про те, що потрібно й що не потрібно робити дитині в разі, якщо вона загубилася. Правила, що в гайді подані в максимально простій і доступній формі, тому їх буде легко запам’ятати.

Також розповідали про те, що робити, якщо дитина проковтнула сторонній предмет, і як її врятувати, якщо вона подавилася.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.