Плавець Денис Остапченко виборов золото на Паралімпіаді в Токіо

Таким чином у Дениса одна золота, одна срібна і одна бронзова медалі в Токіо

У п'ятницю, 3 вересня, на Паралімпіаді в Токіо український спортсмен Денис Остапченко виборов золоту медаль у плаванні.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter-акаунт Паралімпіади .

У дисципліні 200 метрів вільним стилем у категорії S3 український плавець Денис Остапченко з Полтави розпочав гонку не кращим чином, і дотик після перших 50 метрів він зробив третім. Однак і це, і наступні дотики були настільки вдалими, що вже на останніх 50 метрах Денис вирвався вперед і фінішував з результатом 3:21:62, випередивши мексиканського спортсмена, який фінішував другим, на 1.95 секунди.

Пловец Денис Остапченко завоевал золото на Паралимпиаде в Токио

Таким чином в України на Паралімпійських іграх вже 93 медалі: 23 золотих, 44 срібних і 26 бронзових.

Раніше ми повідомляли, що українці Сергій Ємельянов і Максим Крипак здобули золото на Паралімпіаді в Токіо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут