Паралімпійські ігри в Токіо: підсумки 26 серпня

Українські паралімпійці вибороли 1 срібну медаль.

Єлизавета Мерешко до завойованої напередодні золотої медалі додала «срібло» на дистанції 200 метрів комплексом. Чоловіча збірна України з голболу у своєму першому матчі на турнірі обіграла збірну Німеччини.

Інформатор підводить підсумки змагань 26 серпня.

Паралімпійські ігри в Токіо: підсумки 26 серпня 1

У четвер, 26 серпня, на Паралімпійських іграх в Токіо розіграли 30 комплектів медалей. Скарбничка української збірної поповнилася срібною нагородою.

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко в класі S6 (плавці з фізичними порушеннями середнього рівня) на дистанції 200 метрів комплексом з результатом 2.58.04  стала другою.Золоту медаль виграла британка Саммерс-Ньютон, яка встановила світовий рекорд 2.56.68.

У змішаній естафеті 4х50 метрів вільним стилем збірна України фінішувала на четвертому місці, поступившись той що стала третьою збірній Бразилії 0,07 секунди.

У змаганнях фехтувальників українські паралімпійці не змогли повторити успіх попереднього дня.26 серпня ніхто з українських спортсменів не пробився до півфіналу. Олег Науменко, Артем Манко, Антон Дацко, Олена Федота і Євгенія Бреус програли свої чвертьфінальні поєдинки.

Свій перший матч на Паралімпіаді-2020 провела чоловіча збірна України з голболу. Українці з рахунком 11: 5 виграли у збірної Німеччини. Наступним суперником нашої команди стане збірна Китаю.

Раніше Інформатор повідомляв, про хід поєдинку «Шахтар» - «Монако» і  результати матчів раунду плей-офф Ліги чемпіонів, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 25 серпня