Олімпійські ігри в Токіо: підсумки 4 серпня

Повний комплект медалей у борців і історична заслуга в артистичному плаванні.

Борці Жан Беленюк, Парвіз Насибов та Ірина Коляденко завоювали золоту, срібну і бронзову медалі відповідно. Анастасія Савчук і Марта Федина принесли Україні першу в історії медаль в артистичному плаванні.

Інформатор з посиланням на НОК України підводить підсумки змагань 4 серпня.

У середу, 4 серпня, на Олімпійських іграх в Токіо розіграли 17 комплектів медалей.

Надуспішним видався вівторок для українських борців. У категорії до 87 кг Жан Беленюк у фіналі зустрівся зі своїм давнім суперником Віктором Лорінчем з Угорщини. До сьогоднішнього фіналу Беленюк завжди перемагав Лорінча і зробив це в черговий раз. Про подробиці «золотої» сутички можна прочитати  тут.

Парвіз Насибов в сутичці за «золото» зустрівся з борцем з Ірану Мохаммадом Реза Гераї. На жаль Насибов не впорався з натиском суперника і програв 1: 8. Ірина Коляденко в категорії до 62 кг в сутичці за третє місце з рахунком 3: 1 перемогла спортсменку з Латвії, чемпіонку Європейських ігор 2019 року Анастасію Григор'єву.

У категорії 57 кг Тетяна Кіт у першому раунді змагань перемогла Бусету Сівар з Тунісу, а у1 / 4 фіналу програла американці Хелен Маруліс.

В артистичному плаванні Анастасія Савчук і Марта Федина завоювали для України першу в цьому виді спорту олімпійську медаль. З сумою балів 189.462 українки посіли третє місце.

Метальник молоту Михайло Кохан з результатом 80,39 метра став четвертим. Зазначимо, що українець став наймолодшим серед усіх учасників фіналу. Анна Рижикова і Вікторія Ткачук у фінальному забігу на 400 метрів з бар'єрами зайняли п'яте і шосте місця відповідно.

У веслуванні на байдарках і каное Юлія Юрійчук і Марія Повх (байдарка-одиночка, 500 метрів) вийшли у півфінал. Також півфіналісткою стала і Людмила Лузан (каное-одиночка, 200 метрів).

Софія Лискун не пройшла кваліфікацію зі стрибків у воду з десятиметрової вишки. Христина Панчішко на дистанції 10 кілометрів на марафонському плаванні фінішувала на 22-му місці

На велотреку у дисципліні кейрин Олена Старикова і Любов Басова вийшли у чвертьфінал. І якщо Старикова виграла свій заїзд і відібралася у наступний етап безпосередньо, то Басовій довелося брати участь ще й у втішних змаганнях. Басова в своєму заїзді фінішувала другою і також відібралася у чвертьфінал.

У ігрових видах спорту відбулися чвертьфінальні та півфінальні матчі.

• Угорщина - Хорватія 15:11.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Шахтаря» в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 3 серпня