Головна
Життя
Мода
11:00, 14 Липня
Информатор UA

Интро

Nintendo і TAG Heuer випустили спеціальну лінійку смарт-годинників, у стилі відомого вигаданого героя Маріо. Відео з демонстрацією вийшло на YouTube-каналі TAG Heuer, - передає Інформатор. Лінійка TAG Heuer Connected зроблена в кольорах Super Mario, а також у ній використовується символіка з оригінальних ігор франшизи. Наприклад, там можна побачити водопровідні труби, грибочки або зірки. Сам же головний герой цих ігор є компаньйоном. Він стежить за тим, щоби користувач не порушував свій графік активності. Залежно від активності користувача, сам Маріо також стає більш динамічним. Це має допомогти власнику зберігати бадьорий настрій.   На кожному етапі прогресування по щоденній цілі, власнику демонструватимуться різні анімації. Коли план буде виконаний на 100%, Маріо продемонструє анімацію Goal Pole. Саме її можна було побачити в кінці рівнів оригінальної гри. Годинник випустять у продаж в обраних бутиках TAG Heuer Connected 15 липня. Планується випустити всього 2 тисячі копій годинника. Вартість складе 2 150 доларів. Нагадаємо, що Adidas і Allbirds випустять нову лінійку екологічно чистих кросівок. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Nintendo і TAG Heuer показали обмежену лінійку смарт-годинників у стилі Super Mario

Читать на русском

Бажаючі придбати такий аксесуар мають бути готові віддати чималу суму

Читать на русском
Nintendo і TAG Heuer показали обмежену лінійку смарт-годинників у стилі Super Mario

Бажаючі придбати такий аксесуар мають бути готові віддати чималу суму

Nintendo і TAG Heuer випустили спеціальну лінійку смарт-годинників, у стилі відомого вигаданого героя Маріо.

Відео з демонстрацією вийшло на YouTube-каналі TAG Heuer, - передає Інформатор.

Лінійка TAG Heuer Connected зроблена в кольорах Super Mario, а також у ній використовується символіка з оригінальних ігор франшизи. Наприклад, там можна побачити водопровідні труби, грибочки або зірки.

Сам же головний герой цих ігор є компаньйоном. Він стежить за тим, щоби користувач не порушував свій графік активності. Залежно від активності користувача, сам Маріо також стає більш динамічним. Це має допомогти власнику зберігати бадьорий настрій.

 

На кожному етапі прогресування по щоденній цілі, власнику демонструватимуться різні анімації. Коли план буде виконаний на 100%, Маріо продемонструє анімацію Goal Pole. Саме її можна було побачити в кінці рівнів оригінальної гри.

Годинник випустять у продаж в обраних бутиках TAG Heuer Connected 15 липня. Планується випустити всього 2 тисячі копій годинника. Вартість складе 2 150 доларів.

Нагадаємо, що Adidas і Allbirds випустять нову лінійку екологічно чистих кросівок.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.