Німеччина запропонувала США 1 млрд євро за відмову від санкцій проти «Північного потоку-2»

Читати російською
Письмова пропозиція Німеччини надійшла до Вашингтону 7 серпня

Уряд Німеччини запропонував Вашингтону мільярдну угоду в обмін на відмову від санкцій щодо газогону «Північний потік 2".

Про це повідомляє видання Die Zeit,- передає Інформатор .

На початку серпня голова Мінфіну Німеччини Олаф Шольц повідомив своєму американському колезі Стівену Мнучіну спочатку усно, а потім письмово, що Німеччина готова фінансувати будівництво двох спеціальних гаваней для імпорту американського скрапленого природного газу (СПГ). Уряд США планує експорт газу до Німеччини через термінали в портах міст Брюнсбюттель та Вільгельмсхафен.

За інформацією видання, письмова пропозиція Німеччини щодо підтримання будівництва терміналів «наданням до 1 мільярда євро» надійшла до Вашингтону 7 серпня.

«У відповідь США дозволять безперешкодно добудувати та запустити «Північний потік-2», - наводить видання цитату з документу міністерства.

Нагадаємо, 24 та 25 вересня глави країн ЄС обговорять на саміті в Брюсселі майбутнє газогону та реакцію ЄС на ситуацію навколо отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Раніше, в США закликали зупинити «Північний потік-2» через отруєння Навального.

20 серпня стало відомо,що російський опозиціонер Навальний потрапив до реанімації без свідомості.Навальний був доставлений до лікарні та підключений до апарату ШВЛ. Він знаходиться в комі.

Отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, схоже на отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля, де була використана отрута, яка навіть якщо не вбиває, виводить з ладу на довгий час.

Раніше, представник уряду ФРН заявив, що Навального отруїли отрутою з групи «Новачок».