Несподівана поразка «Сокола» і впевнена перемога «Кременчука»

«Кременчук» продовжив переслідування «Донбасу».

Пропустивши першим, «Білий Барс» обіграв одного з лідерів чемпіонату. «Кременчук» скористався осічкою конкурента і закріпився на другій сходинці турнірної таблиці.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 13 січня, відбулися два поєдинки двадцять п'ятого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Білий Барс» приймав «Сокіл», а «Крижані Вовки» грали з «Кременчуком».

У першому поєдинку туру зустрілися клуб з Білої Церкви «Білий Барс» та київський «Сокіл». Перша шайба не змусила себе довго чекати. Рубан залишився один перед воротами «Білого Барса» і перегравши Кучера, відправив шайбу у сітку, відкривши рахунок на 4-й хвилині. Однак незабаром господарі рахунок зрівняли. На 8-й хвилині Грабовецький замкнув передачу на дальню штангу, реалізувавши чисельну перевагу. Потім більшість отримав «Сокіл», причому майже хвилину провів в форматі 5 на 3. Однак господарі надійно зіграли в обороні, і відзначитися киянам не дозволили.

На 4-й хвилині другого періоду «Білий Барс» вийшов вперед. Благой на п'ятачку підібрав шайбу, і над пасткою Кубрицького відправив її в ворота. «Сокіл» втратив можливість відігратися, не використавши вихідом два в один - Кучер встиг зміститися і щитком заблокував кидок в ближній кут. В середині періоду Морозов виходив один на один з Кучером, проте його прохід не за правилами перервав Гребеник. Арбітри призначили булліт, але Морозов своїм шансом зрівняти рахунок не скористався, не зумівши переграти голкіпера. На останній хвилині перед другою перервою Кучер двічі виручив свою команду, відбивши кидки Васильєва і Середницького.

На 44-й хвилині Благой підібрав шайбу в зоні «Сокола» і в боротьбі із захисником зумів вразити ворота, оформивши дубль. Гості заволоділи шайбою, намагалися проводити потужні атаки, на що «Білий Барс» відповів пресингом і силовим хокеєм. В кінці періоду «Сокіл» знову грав 5 на 3 та знову закинути не зміг. «Білий Барс» здобув несподівану перемогу, наблизившись в турнірній таблиці до «Маріуполю».

У Броварах аутсайдер регулярного чемпіонату хокейний клуб «Крижані Вовки» приймав чемпіона України «Кременчук». Команди досить обережно почали матч, не створюючи особливої гостроти біля воріт суперника. У другій половині періоду моменти біля воріт стали виникати частіше, і більше можливостей закинути упустили гості. А за 27 секунд до перерви Анкудинов, перегравши Давлетшина, вивів «Крижаних Вовків» вперед.

У другому періоді «Кременчук» не тільки відігрався, а й захопив лідерство. На 25-й хвилині Денискин кидком в ближній кут рахунок зрівняв, а на 28-й хвилині Созонов закинув другу шайбу у ворота київського клубу. Тепер вже «Вовки» активніше пішли вперед. Калиничев не реалізував вихід один на один, а кидок Анкудінова голкіпер «Кременчука» парирував в стрибку.

На 42-й хвилині Орлов віддав під кидок Созонова і форвард «Кременчука» відправив шайбу у верхній кут воріт суперника. Дубінін перехопив шайбу в зоні «Крижаних Вовків», обігрався з Денискіним, і закинув в четвертий раз. А вже на 44-й хвилині рахунок став 1: 5. Серанов кинув, шайба потрапила в штангу, потім в плече голкіпера і приземлилася за лінією воріт.

На 48-й хвилині Дубінін кидком над щитком Стельмаха провів чергову шайбу. Через 19 секунд Созонов зробив рахунок 1: 7. Тренер «Крижаних Вовків» замінив голкіпера, випустивши на лід Макаренка. На 54-й хвилині Панков трохи скоротив різницю в рахунку, але вже через хвилину Орлов обіграв Макаренка, повернувши різницю в шість шайб. Потім спрацювала зв'язка Созонов - Орлов. Созонов віддав пас, а Орлов відправив шайбу в порожній кут. На 58-й хвилині Ворона проштовхнув шайбу під Макаренко, поставивши крапку в матчі. Закинувши в третьому періоді 8 шайб, «Кременчук» здобув впевнену перемогу.

• «Білий Барс» - «Сокіл» 3: 1 (1: 1, 1: 0, 1: 0);
  • «Крижані Вовки» - «Кременчук» 2:10 (1: 0, 0: 2, 1: 8).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 14 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про успіхи українських дзюдоїстів на турнірі в Катарі,про матчах баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .