"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Серед них найбільше громадян Росії, Молдови і Туреччини
Прикордонники не пустили до України у 2020 році майже 20 тисяч іноземців. У більшості випадків це ті, хто не зміг підтвердити мету свого візиту.
Як передає Інформатор,про це в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна» повідомив голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.
«Всього з початку року до України з різних причин ми не впустили більше 19,5 тисяч іноземців. У більшості випадків це ті, хто не зміг підтвердити мету своєї подорожі, мали обмеження в'їзду або незаконно відвідували окуповані території, перевищили терміни перебування або подорожували з недійсними документами. Найбільше серед іноземців це громадяни Росії, Молдови і Туреччини», - повідомив Дейнеко.
Він додав, що понад 8 тисяч осіб відвідували окупований Крим з порушенням законодавства. Серед них також були українці.
«За 11 місяців ми виявили понад 8 тисяч осіб - це і українці, і іноземці, які незаконно відвідували тимчасово окупований Крим. За добу ми фіксуємо до 40 таких осіб», - уточнив Дейнеко.
За його словами, іноземець, який бував на окупованих українських територіях з порушенням законодавства, отримує три роки заборони на в'їзд до України. Якщо ж відповідні території з порушенням законодавства відвідує українець, то він буде притягнутий до адміністративної відповідальності.
Нагадаємо, раніше в Маріуполі прикордонники затримали бойовика «ДНР».
Також Інформатор писав, що прикордонники заборонили в'їзд до України російському рок-музиканту Петру Мамонову, який намагався потрапити до країни через аеропорт Бориспіль. Він не зможе відвідувати Україну впродовж трьох років.