Нардеп Беленюк йде до золотої медалі Олімпіади в Токіо

Його вважають однією з головних надій на золоту медаль

Дворазовий чемпіон світу й народний депутат від "Слуги народу" Жан Беленюк, якого вважають одним із головних надій України на золоту медаль, здолав уже двох суперників на борцівському килимі на Олімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляє Інформатор.

Свій виступ у категорії до 87 кг у греко-римській боротьбі Беленюк почав із того, що в 1/8 фіналу переміг чинного чемпіона Європи серба Зураба Датунашвілі з рахунком 3:1.

В 1/4 фіналу українцеві протистояв алжирець Башир Сід Азара. У поєдинку рахунок був рівний, але Беленюк провів останню активну дію й переміг.

Тепер у півфіналі Беленюк зустрінеться з Іваном Гуклеком із Хорватії. Початок півфіналу відбудеться сьогодні о 12:15 за Києвом.

З повним розкладом Олімпіади можна ознайомитися тут.

Боротьбу за медалі Олімпійських ігор українські глядачі зможуть спостерігати в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ. Трансляції ранкових сесій змагань щодня будуть починатися о 3:00 за київським часом. З 11:00 в ефір вийде програма денної сесії змагань. З 18:30 до 21:00 і після 22:00 можна подивитися повтори виступів спортсменів у ранковій і денній сесіях відповідно.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.