RU
Головна
Світ
12:44, 22 Липня
Информатор UA

Интро

На президента Мадагаскару Андрі Радзуеліна був скоєний замах. В рамках справи заарештували двох чоловік. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Radio France International . Прокурор не розкрив деталі замаху, зокрема коли він був вчинений. За його словами, затриманими виявилися франко-малагасієць Поль Рафанохарана і француз Філіп Франсуа. Вони планували вбивство великих політичних діячів, зокрема президента. Їм пред'явлене звинувачення у створенні загрози національній безпеці Мадагаскару. Один із затриманих очолював інвестиційний фонд, а інший був радником архієпископа Антананаріву. Зазначимо, Андрі Радзуелін - державний і політичний діяч Мадагаскару. Обіймав у 2009-2014 роках спеціально створену для нього посаду - президент Вищої перехідної адміністрації, тобто був главою держави, який мав обмежені права в законодавстві, але не обмежені у виконавчої та судової влади. У цей період був одним з наймолодших з чинних керівників держав Миру. З 19 січня 2019 року по теперішній час займає пост президента Мадагаскару. Нагадаємо, президента Гаїті застрелили в резиденції,його дружина отримала поранення. Крім того, в Парижі чоловік з коктейлем Молотова намагався пробратися до Єлисейського палацу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

На президента Мадагаскару Радзуеліна вчинили замах

Читать на русском
На президента Мадагаскару Радзуеліна вчинили замах

Вже затримали двох осіб

На президента Мадагаскару Андрі Радзуеліна був скоєний замах. В рамках справи заарештували двох чоловік.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Radio France International .

Прокурор не розкрив деталі замаху, зокрема коли він був вчинений. За його словами, затриманими виявилися франко-малагасієць Поль Рафанохарана і француз Філіп Франсуа. Вони планували вбивство «великих політичних діячів», зокрема президента. Їм пред'явлене звинувачення у створенні загрози національній безпеці Мадагаскару.

Один із затриманих очолював інвестиційний фонд, а інший був радником архієпископа Антананаріву.

Зазначимо, Андрі Радзуелін - державний і політичний діяч Мадагаскару. Обіймав у 2009-2014 роках спеціально створену для нього посаду - президент Вищої перехідної адміністрації, тобто був главою держави, який мав обмежені права в законодавстві, але не обмежені у виконавчої та судової влади. У цей період був одним з наймолодших з чинних керівників держав Миру. З 19 січня 2019 року по теперішній час займає пост президента Мадагаскару.

Нагадаємо, президента Гаїті застрелили в резиденції,його дружина отримала поранення. Крім того, в Парижі чоловік з коктейлем Молотова намагався пробратися до Єлисейського палацу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.