“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
На цей випадок слід звертати увагу
На олімпіаді в Пекіні представники ЗМІ Росії влаштували провокацію українським спортсменам та журналісту Лі Ріні (Lee Reaney). Спортсменам ставили незручні питання, а нашого журналіста обматюкали.
Про це повідомив президент Асоціації спортивних журналістів України Олександр Гливинський, – передає Інформатор.
Так, під час інтерв'ю у мікс-зоні одразу після Лі ставити питання українським фігуристам Софії Голіченко та Артему Даренському почав російський журналіст. Після трьох запитань наш журналіст звернув увагу, що росіянин один за одним ставить запитання провокативного характеру: «Чи заборонено нашим атлетам спілкуватися російською?», «Чи правда, що не можна спілкуватися з російськими атлетами?». Видно, не сподобалося зауваження, тому пізніше російські медіа влаштували провокацію самому журналісту.
"У тому, що це провокація сумніву жодного немає, оскільки помітно, що колеги відомого своїми відвертими образливими висловлюваннями в ефірі і поза ним Губернієва, знімали ситуацію на відео завчасно. На відео чітко чути англомовні матюки у бік українського журналіста, як і видно те, що наш колега вирішив не відповідати на нікчемну поведінку цього представника ЗМІ, який уже не вперше порушив і журналістську, і загальнолюдську етику. На цей випадок слід звертати увагу", - заявив Глівінський.
Акредитований на Іграх Лі Ріні – це етнічний канадець, він уже 10 років живе в Україні та пише для англомовних українських видань, на цій Олімпіаді для Kyiv Post. Для Лі це вже четверта Олімпіада, на якій він працює.
Нагадаємо, днями український фігурист Іван Шмуратко відмовився спілкуватися з російськими журналістами російською і він перейшов на англійську. Також українським спортсменам заборонили стояти поряд зі спортсменами із Росії на зимових Олімпійських іграх у Китаї.
Також ми писали, що потрібно знати про зимові Олімпійські ігри у Пекіні: дати, розклад та хто представить Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.