Головна
Життя
13:43, 17 Серпня
Информатор UA

Интро

У Міністерстві соціальної політики готують зміни, які дозволять збільшити пенсійні виплати українців.  Про це повідомила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону, — передає Інформатор. За її словами, збільшити розмір пенсії окремим громадянам зможуть меценати. «Ми пропонуємо таку меценатську діяльність щодо наших пенсіонерів і пропонуємо людям, які готові підтримати пенсіонерам з невеличкими пенсіями адресно перерахувати кошти на збільшення пенсії конкретному пенсіонеру. Такого раніше не було», – зазначила очільниця Мінсоцполітики. Жолнович також додала, що відповідний законопроєкт уже розглядають у парламентських комітетах. «Такого раніше не було і я сподіваюся, що цей законопроєкт швидко буде ухвалений. Він зараз проходить обов’язкові етапи розгляду в комітетах Верховної Ради та найближчим часом, я сподіваюся, ми побачимо його в залі, зможемо доопрацювати, і вже люди зможуть використовувати такий інструмент», – наголосила Жолнович. Раніше ми писали про те, що українці, які втратили роботу, зможуть зберегти пенсії.  Марина Положай

В Україні пропонують збільшити пенсії за рахунок меценатів

Читать на русском

Українським пенсіонерам можуть підвищити виплати

Читать на русском
В Україні пропонують збільшити пенсії за рахунок меценатів

Українським пенсіонерам можуть підвищити виплати

У Міністерстві соціальної політики готують зміни, які дозволять збільшити пенсійні виплати українців. 

Про це повідомила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону, — передає Інформатор.

За її словами, збільшити розмір пенсії окремим громадянам зможуть меценати.

«Ми пропонуємо таку меценатську діяльність щодо наших пенсіонерів і пропонуємо людям, які готові підтримати пенсіонерам з невеличкими пенсіями адресно перерахувати кошти на збільшення пенсії конкретному пенсіонеру. Такого раніше не було», – зазначила очільниця Мінсоцполітики.

Жолнович також додала, що відповідний законопроєкт уже розглядають у парламентських комітетах.

«Такого раніше не було і я сподіваюся, що цей законопроєкт швидко буде ухвалений. Він зараз проходить обов’язкові етапи розгляду в комітетах Верховної Ради та найближчим часом, я сподіваюся, ми побачимо його в залі, зможемо доопрацювати, і вже люди зможуть використовувати такий інструмент», – наголосила Жолнович.

Раніше ми писали про те, що українці, які втратили роботу, зможуть зберегти пенсії

Марина Положай

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.