Головна
Світ
18:33, 17 Березня
Информатор UA

Интро

Президент Франції Еммануель Макрон закликав готуватися до масштабного збройного конфлікту у Європі. Він наголосив на важливості збільшення інвестицій в армію. Як передає Інформатор, про це Макрон заявив французьким ЗМІ. "Наші сили – єдина повноцінна армія на європейському континенті. Нам потрібно збільшити інвестиції, щоб бути готовими до можливого збройного конфлікту високої інтенсивності, який може розпочатись на нашому континенті", - заявив президент Франції. Його слова прозвучали після заяви голови комітету з оборони та міжнародних справ Сенату Франції Крістіана Камбона, який заявив, що Франція практично не має запасу боєприпасів, а наявної кількості вистачить на три-чотири дні повномасштабних бойових дій. Нагадаємо, раніше у МВФ заявили, що вся світова економіка відчує наслідки вторгнення Росії в Україну. А саме, повільніше зростання економіки та швидша інфляція. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Макрон закликав готуватися до великої війни у Європі

Читать на русском

Він наголосив на важливості збільшення інвестицій в армію

Читать на русском
Макрон закликав готуватися до великої війни у Європі

Він наголосив на важливості збільшення інвестицій в армію

Президент Франції Еммануель Макрон закликав готуватися до масштабного збройного конфлікту у Європі. Він наголосив на важливості збільшення інвестицій в армію.

Як передає Інформатор, про це Макрон заявив французьким ЗМІ.

"Наші сили – єдина повноцінна армія на європейському континенті. Нам потрібно збільшити інвестиції, щоб бути готовими до можливого збройного конфлікту високої інтенсивності, який може розпочатись на нашому континенті", - заявив президент Франції.

Його слова прозвучали після заяви голови комітету з оборони та міжнародних справ Сенату Франції Крістіана Камбона, який заявив, що Франція практично не має запасу боєприпасів, а наявної кількості вистачить на три-чотири дні повномасштабних бойових дій.

Нагадаємо, раніше у МВФ заявили, що вся світова економіка відчує наслідки вторгнення Росії в Україну. А саме, повільніше зростання економіки та швидша інфляція.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.